Skocz do zawartości

Czy Człowiek Warga musi pisać?


metalcoola

  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zastąpieniem Człowieka Wargi kimś innym?



Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcję trzymam w piewnicy, chciałem zrobić kiedyś remastera tych stu pierwszych numerów w 1080p, żeby można było odczytać tamtejsze teksty, usunąć trochę niepotrzebnych rzeczy, coś dodać, ale jak mam się za to brać... straszna syzyfowa praca. A filmiku 101 - 200 raczej na 100% nie przewiduję.

Kiedyś ze starym, dobrym kumplem od czasów Pegasusa, odpaliłem ten filmik, piliśmy wódkę i prawie się wzruszyliśmy jakie to kiedyś było granie :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Wiecie panowie, to nie chodzi o to, czy ten typ ma na swoje wypociny 3 linijki czy trzy 3 kolumny. To chodzi o swoiste noblesse oblige, o markę PE. I myslę, że ta marka nie po to wyrosła z niskich lotów humoru, (chociaż nawet najsłabsze teksty myszaqa z dawnych lat miały moim zdaniem więcej klasy niż teksty człowieka wargi) , by teraz pakować się z powrotem w kloaczne klimaty, tylko po to by zmonetyzowac jakoś popularność jutubera. Pewnych rzeczy po prostu nie  wypada.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Normalnie kał w żyłach zamarza, jak się to czyta :D NRGeek jak na kanale rzuca mięsem i tekstami w stylu "No, który debil wymyślił...", "Jak k...a można było takie coś zrobić", "Po jaki ch..j". itd. itp. to jest ok? Ale bardziej fantazyjne przekleństwa Wargi na piśmie to już nie? Czyli chodzi o to, że w piśmie nie przeklinać, tak? Czy w takim razie, jeśli Warga nie będzie przeklinał, ani normalnie, ani nienormalnie, to może pisać w Headshocie? Czy też nie?

Odnośnik do komentarza

Typie, co mnie energik i jego kanał obchodzi? Tu piszemy chyba o papierowym piśmie. Jutuberzy na swoich kanałach niech występują nago i tańczą kankana, nic mi do tego, ale dla mnie print to jednak wyższa szkoła jazdy. I samobójstwem trochę zalatuje dziś upodabniać się do jutubowego szajsu, gdy szansą printu jest właśnie narzucanie sobie wyższych standardów jeśli chodzi o treść i formę. Bronicie tego wargi jakby to był drugi co najmniej Miloszewski czy Zulczyk. A dla mnie to zwykły grafoman i jego popularność jutubowa mnie wali. Trudno komuś przyznać się do błędu, ok, ale nie traktujcie czytelników jak idiotów, to słaba strategia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zeby było smieszniej to na tej stronie pisze jeszcze Mielu i Zooltar.

 

To tak jakby obok zdjęć papieza i Matki Teresy wkleic fote babki z Roksa.

 

Nie no miarka sie przebiera. Butcher zakumasz ze kupujemy pismo bo choc kazdy ma internet (siłą rzeczy wszystko macie spóznione) bo szanujemy autorów jak Mielu, Koso, Zax itd?

 

Ogarnijcie sie wreszcie bo to zenada.

Edytowane przez Kałach
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Typie, co mnie energik i jego kanał obchodzi? Tu piszemy chyba o papierowym piśmie. Jutuberzy na swoich kanałach niech występują nago i tańczą kankana, nic mi do tego, ale dla mnie print to jednak wyższa szkoła jazdy. I samobójstwem trochę zalatuje dziś upodabniać się do jutubowego szajsu, gdy szansą printu jest właśnie narzucanie sobie wyższych standardów jeśli chodzi o treść i formę. Bronicie tego wargi jakby to był drugi co najmniej Miloszewski czy Zulczyk. A dla mnie to zwykły grafoman i jego popularność jutubowa mnie wali. Trudno komuś przyznać się do błędu, ok, ale nie traktujcie czytelników jak idiotów, to słaba strategia

 

Pierwsze, ale to naprawdę pierwsze w tym wątku merytoryczne i przemyślane uzasadnienie dla likwidacji Wargi. Nadal absolutnie się nie zgadzam, żeby kanał Wargi był szajsem. Ba, jest wręcz bezustanną krytyką jutuba i polskiego szołbizu bez kija w d...e, ale to już kwestia interpretacji.

Odnośnik do komentarza

Kuba a ja np lubie czytac twoje teksty wiesz? Czemu ty nie piszesz ze ci gów.no w zyłach mrozi (hi hi hi ale ubaw), nie kojarze bys rzucał ku.rwami co drugie zdanie.

 

Czemu jestes taki sztywny i czemu masz kij w du.pie? :)

 

I nawet nie mów ze facet ma taki styl, bo w takim razie chlopaki w dresach Adasia pęka&

ją od stylu :D

Edytowane przez Kałach
Odnośnik do komentarza

Ale kiedy wy zakumacie ze typ z yt jest w pismie nie dlatego, zeby wyznaczac jak to pisze dee "standardy", tylko po to ze czesc jego widzow z yt to potencjalni klienci. Gdzie ci 14 latkowie dzisiaj zdobywaja informacje? No glownie z internetu, z yt. Jak obejrza takiego z du.py co to powie, ze udziela sie w pismie to moze jakis % odkryje magazyn. A ze typ ma prawie 700k subskrybentow... I tak, sa osoby ktore graja a nie wiedza o istnieniu PE. To czysty biznes a wy wyjezdzacie z jakimis standardami, renoma itd. Jakby byla mozliwosc, ze Butcher namowi Sashe Grey na pisanie strony felietonow, i ona pochwali sie tym na swoim blogu przed milionami koniobijcow to jest to profit dla pisma czyt. szansa na jego dalsze utrzymanie na rynku. Nawet jesli beda pojawiac sie w tych artykulach frazy typu "jak gralam w girsy chcialam aby markus rznal mnie jak lokustow lancerem" albo "ludzie mowia, ze ubisoft i ea na nich sraja, co wy ku.rwa wiecie o sraniu na kogos".

Edytowane przez Mejm
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Albo po prostu nie jestes idiotą by tak pisać :)

Nie sądzisz, że dociekanie, czy jestem idiotą, czy nie, wykracza poza Twoje kompetencje? :D To takie aroganckie. Idąc tym tropem, czy idiotą jest ten, kto lubi poczytać knajpiano - rynsztokowe żarty? Ee tam.

 

Nawet jesli beda pojawiac sie w tych artykulach frazy typu "jak gralam w girsy chcialam aby markus rznal mnie jak lokustow lancerem" albo "ludzie mowia, ze ubisoft i ea na nich sraja, co wy ku.rwa wiecie o sraniu na kogos".

Padłem.

Odnośnik do komentarza

No ale co tam masz dziwnego XD?

 

Znam "poczucie humoru" Maćka i ani mnie ziębi, ani grzeje.

 

edit: ok, przeczytałem i tym bardziej nie wiem o co kaman. Bardziej zażenowany czułem się czytając teksty o pierdach dawno temu. I szczerze to w tekście Wargi najbardziej mnie kłuje, że napisał "dzień dzisiejszy", a nie jakieś tam klozetowe humory, którym P jest/był naszpikowany i nigdy nikomu to nie przeszkadzało.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...