Skocz do zawartości

Czy Człowiek Warga musi pisać?


metalcoola

  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zastąpieniem Człowieka Wargi kimś innym?



Rekomendowane odpowiedzi

nie lubie człowieka wargi, ale to ze zaprosili go do tvn to nic niesamowitego, polecam poczytac czym on sie zajmowal przed yt

wiem czym się zajmował, bo czasami wspomina o swojej telewizyjnej przeszłości. Akurat to było jakiś odcinek specjalny, z polskimi youtuberami.
Odnośnik do komentarza

Mówił chyba o tym w filmiku, który ktoś tu wrzucił. Gość teraz dba o dobry wizerunek, i zamiast żulić kasę na patronite, jak ten zje.b gonciarz, bierze hajs z reklam. Wg. mnie zagrywka okej.

Ja przepraszam bardzo, ale Gonciarza proszę zostawić w spokoju.

 

 

Z resztą co to za dziwy, że ludzie zarabiają za swoją pracę? Przecież wiadomka, że każda pani na kasie w biedrze ma po prostu dużo wolnego czasu i takie hobby.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wybił się na tym, że był jednym z pierwszych w Polsce, którzy robią 'youtube' na światowym poziomie. Nie jakieś abstrach,uje, wardęgi, ajgory, mietczyńskie, wszystko sztuczne i udawane, targetowane na gimnazjum. Gonciarza jako jednego z niewielu mogę posłuchać i przyznać się do tego przy znajomych. No i do tego nie zarabia na samym youtubie i sprzedawaniu odzieży.

Odnośnik do komentarza

Gonciarz może potrafi mądre rzeczy gadać, ale jest takim kur.va bezbekiem, że nie ustępuje niczym reszcie polskiej sceny YT, choć gimbów strimujących gierki chyba nic nie pobije. Krzyśka lubiłem jeszcze jak pracował w gry-online i robił materiały o gierkach czy miał co tygodniowe podsumowanie, a teraz jakby zupełnie inny człowiek przez co kompletnie go nie trawię.

Odnośnik do komentarza

 

Gonciarz może potrafi mądre rzeczy gadać, ale jest takim kur.va bezbekiem, że nie ustępuje niczym reszcie polskiej sceny YT

 

jezeli ktos oglada vlogi dla beki no to niestety pozostaja tylko gimpery i inne fajtłapy

 

 

Oglądałem ich z ciekawości, bo podobni są tacy śmieszni, oczywiście nie są. Jeśli koleś ma coś mądrego to powiedzenia, spoko posłucham, ale jak próbuje być na siłę śmieszny to niestety, odpadam.

Odnośnik do komentarza

No ale w przypadku Krzyśka to jest wyjątkowo łatwe do oddzielenia. Ma kanał 'komediowy', Zapytaj Beczkę, w którym 'próbuje być na siłę śmieszny', ale na głównym kanale, Krzysztof Gonciarz, czy drugim, The Uwaga Pies, jest masa ciekawych i wartościowych rzeczy, głównie dotyczących życia w Japonii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...