Skocz do zawartości

Czy Człowiek Warga musi pisać?


metalcoola

  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zastąpieniem Człowieka Wargi kimś innym?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Serio, tak nieśmiesznego i wulgarnego pajaca to na waszych łamach nie było. Jak się okazuje to ten kolo od bluzgania na polskim youtube, w taki sposób chcecie dotrzeć do youtubeowego targetu? Inna sprawa że nie wiem czy warto w ogóle walczyć o tak marną społeczność.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dżizas znowu bul dópy o mały artykuł w gazecie? mnie w(pipi)ia w super expressie dział sportu, to co mają wy(pipi)ać całkowicie? no nie. rozumiem jak by 3/4 gazety było spod jego palca, a tak to, nie wiem zamknij oczy, albo zaklej etc.

Odnośnik do komentarza

Serio, tak nieśmiesznego i wulgarnego pajaca to na waszych łamach nie było. Jak się okazuje to ten kolo od bluzgania na polskim youtube, w taki sposób chcecie dotrzeć do youtubeowego targetu? Inna sprawa że nie wiem czy warto w ogóle walczyć o tak marną społeczność.

 

Ej, ale wiesz, że on już nie pisze od kilku numerów? :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Teraz nie jest lepiej. Bo co mnie w sumie obchodzi zdanie jakiegoś randoma? Ujawnijcie tożsamość albo wywalcie. Płacę za szmatławiec, żeby czytać profesjonalistów, a nie jakichś januszy. Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby anonimem okazał się ktoś z redakcji.

XD sam sie zaorałeś.

 

Zrób sobie własną gazete Psx extreme, najlepiej z dziwkami i automatem do blackjacka.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

XD sam sie zaorałeś.

 

 

Zrób sobie własną gazete Psx extreme, najlepiej z dziwkami i automatem do blackjacka.

 

 

A mam się wypowiadać za wszystkich? Chyba logiczne (dla ciebie zapewne nie), że piszę o tym, co mi się w szmatławcu nie podoba.

 

Teraz wyobraź sobie, że jestem Perezem i czytam twojego posta i kwituje " Bo co mnie w sumie obchodzi zdanie jakiegoś randoma"  xdddd

 

Beka z ciebie. "czy pix musi pisać na forum? " no to nie kupuj "szmatławca" w czym masz problem? jak ja nie lubie jogurtu truskawkowego to go nie kupuje i nie spamuje danonowi, że jest (pipi)owy. 

 

To jest naprawde smutne, że trzeba tłumaczyć takie rzeczy ludziom przez internet ;/

 

Jak nie rozumiesz moich postów to nie wiem, przeczytaj je sobie na głos, albo poproś rodzica/opiekuna, może wytłumaczy. Dla mnie jest to logiczne (dla ciebie CHYBA nie) Nie pozdrawiam

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Kurczę Orzeszek, skąd u Ciebie tyle agresji? :)

Gość kupuje pisemko za 9,99 - dostaje sto stron i po prostu ta 1/3 strony mu nie odpowiada i tyle :lapka:

Tylko jak teraz Warga, nie podpisuje się swoją ksywą, to jaki był tego zamysł?

A Ty Pix może zacytuj, co tak bardzo Ci się nie spodobało:)

wypunktowałem jego głupotę i uderzyłem jego własną bronią i tyle :lapka: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...