Skocz do zawartości

Czy Człowiek Warga musi pisać?


metalcoola

  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zastąpieniem Człowieka Wargi kimś innym?



Rekomendowane odpowiedzi

W każdym Extrimie jest tekstu do zarzygania, a tu jakieś poyebane ankiety czy niejaki Warga bądź Monika mają pisać/nie pisać. "O, jakaś nowa felietonistka. O, przeczytam co ma do powiedzenia. O kuźwa, kolesiówka jest do bani. Przeczytam jeszcze 5 felietonów jej autorstwa jakem masochista i dam wyraz swojej dezaprobaty w ankiecie bo nie będzie mi zaśmiecać mojej ulubionej strony." Jej zdanie na temat TLoU czy styl pisania i poglądy to żadne wyznaczniki bo są tacy, którzy myślą podobnie. Ja się do nich nie zaliczam, ale nie przeszkadzała mi w ogóle. Jedna opuszczona strona nic nie znaczy, a CW to już kompletnie jest niewidoczny na łamach jak dla mnie. Ciekaw jestem czy władza posłucha kogokolwiek w temacie sprowadzenia na łamy szmatławca osób wymienionych wyżej czy tylko wtedy kiedy trzeba kogoś wyeliminować. Ja też bym chętnie poczytał Rysława bądź Sashę.

Odnośnik do komentarza

Ja chcę żeby Warga został, nie przeszkadza mi, co więcej to przeważnie od niego zaczynam numer z ciekawości co on tam napisał. Z Moniką miałem podobnie, kilka razy się z nią nie zgadzałem, czasem gardziłem, że jara się rakowym codem, ale czytałem, bo mnie ciekawiło co tam laska myśli i co ma do powiedzenia. Mogłaby wrócić, albo chociaż czasem skrobnąć jakiś felieton.

Odnośnik do komentarza

O ja nawet Warga pisze do gazety, co to się tam dzieje w tym ekstrimie, To już ręce opadają ile hajsu wam zapłacił, a nie czekaj, wy jemu. A może jakiś moderator z ppe pokazał swój true fejs . Tego kolesia się nie da oglądać, a czytać tym bardziej.

 

ps. Specjalnie mnie zawołali żebym zagłosował. 

Edytowane przez Sephrio
Odnośnik do komentarza

On czasem nie pisuje tak jak Dziadu niegdyś?

Serio? Bo pamiętam typa z dawnych czasów... a co to były za czasy <rozmarzony>  jak jeszcze PE nie pisało o pierdzeniu, nie tolerowało klozetowego humoru, a wszystkie teksty były elokwentne, poważne, na poziomie tych z The Guardian i miały przyciągnąć dorosłych czytelników.

 

Nie to co teraz, tfuuu <gardzi>, przyjdzie jakis jutuber (który pewnie z resztą przechodził po raz setny ff7 jak jeszcze co niektórzy, psioczący tutaj na niego, rzucali jeszcze w mamę bobowitem) i pisze o jakich napletkach;/;/;/;/;/. Boże, jak tak można? Czego oni nie zrobią w tym PE, żeby przyciągnąć gimbazę?????

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...