Skocz do zawartości

Dragon Quest XI


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

podejrzanie za ladnie to wyglada jak na zwyklego 3ds stad chyba kazdy ma obawy czy to czasem nie new3ds ex

 

wypas ze po tylu latach dostane DQVIII naszych czasow, tylko daj boze niech popracuja nad grindingiem bo w osemce mozna bylo siwej brody dostac od mozolnego nabijania leveli

Odnośnik do komentarza

Generalnie mi się podobało. Model postaci gryzie się trochę z otoczeniem w wersji na PS4, ale miejmy nadzieję, że to poprawią. Na tę chwilę preferuję wersję na stacjonarkę, bo też czekałem na duchowego spadkobiercę DQVIII (przy całej mojej sympatii do klasycznej formuły).

 

Co do wersji na 3DS-a - nie ma bata żeby to był ex na New 3DS-a. Square Enix strzeliłoby sobie headshotem w kolano. Tak naprawdę mało kto próbował wyciskać coś z tego sprzętu, więc trudno powiedzieć na co go naprawdę stać. Są gry które wyglądają na nim naprawdę ładnie, np. Dai Gyakuten Saiban.

Odnośnik do komentarza

Serio zapowiedzieli DQ11 na NX? Czyli SE już wspiera konsolę która nawet nie ma oficjalniej zapowiedzi.

Nintendo całkiem dawno potwierdziło pracę na NX. To że nie pokazali jej publicznie nic nie znaczy. Mam nadzieję że jednak jakimś cudem wersja na PS4 będzie gotowa najdalej na wiosne 2017 i że premiera odbędzie się w EU bardzo szybko. S-E powoli odbija się od dna. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza

Pomysl zskupu 3DSa znowu powrócił...szkoda tylko ze 8 nie ma jeszcze w EU :/

 

Ogólnie podobalo mi się to co zobaczyłem, wersja na ps4 rzeczywiście dosyć wczesna. Nie znam się dokadnie jak to jest z wydawaniem tych gier na nasz rynek wiec nie będę wróżyl daty premiery.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

echo, pewnie na tgs dowiemy sie konkretow, a z racji zapowiedzi gry na NX nawet jakby znali dzisiaj date premiery to by jej nie podali z racji tego, ze pewnie wczesniej poczekaja, az nintendo zapowie oficjalnie NX

Wydaje mi się, że podczas TGS skupią się na innych grach. Szczerze mówiąc nie zdziwi mnie jeśli do grudniowej Jump Festy nie będzie nowych informacji (pomijając może wywiady w najbliższym tygodniach przeprowadzone z okazji dzisiejszej zapowiedzi).

 

Edit: W oficjalnym oświadczeniu jest tylko wzmianka, że wersja na NX jest brana pod uwagę. Dziwaczne, bo wiele japońskich serwisów, w tym Famitsu.com, podawało coś zupełnie innego. Możliwe, że Square Enix przedwcześnie z czymś wypaliło.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś podał (albo zasugerował) podczas tego eventu kiedy mniej więcej ma ukazać się DQXI (włączyłem dopiero pod koniec)? Bo jeśli nie, to 2016 rok raczej faktycznie odpada. Największy sens z punktu widzenia SE miałoby wydanie wszystkich trzech wersji jednego dnia.

Mi się wydaje, że wersja na 3DSa wyjdzie przynajmniej z pół roku wcześniej niż wersja na PS4.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to teraz SE będzie miało problem w jaki sposób podać datę premiery gry :P Przez jakiś czas będą pewnie mówić tylko o premierze na 3DS'a, no bo nie zasugerują wprost kiedy NX ma wyjść jak jeszcze samo Nintendo tego nie ogłosiło :)

Odnośnik do komentarza

W przyszłym roku mają pokazać NX, ale kiedy dokładnie to trudno powiedzieć. Pewnie na E3, choć niewykluczone jest, że i wcześniej wypłyną jakieś szczegóły. O 3DS-ie i Wii U poinformowano (oficjalnie) w oświadczeniu dla prasy na kilka miesięcy przed prezentacją.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...