Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Josh napisał:

No podobnie było w oryginale, tam też był "na strzała". Jednak wykonanie walki zostało o niebo lepiej zrobione tutaj. Ciśnienie mocno podskoczyło. 

Tak,  ale wtedy trzeba było uciekac samemu, i najpierw odpiać butle,  a pozniej w nią strzelić, tutaj było  w zasadzie przyjemne QTE.

2 minuty temu, Bansai napisał:

Podejrzewam ze z robakiem w 3jce juz nie bedzie tak kolorowo :pawel:

Trójkę będą musieli  mocno  rozbudować, moim  zdaniem znaaacznie słabsza od dwójki.

Odnośnik do komentarza

Trójka na dobrą sprawe miała być tylko jednym z wielu spin offów, ale przedłużający się developing CV sprawił że Capcom postanowił zrobić z Nemesis pełnoprawną 3.

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/residentevil/comments/9oks83/the_truth_behind_code_veronica_and_re3/#ampf=undefined

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

w więzieniu w tym panelu elektrycznym trzeba znaleźć 2 czy 3 te części. Tam te kable trzeba połączyć, nie wiem czy mam się tym bawić czy szukać trzeciej. 

Powiedzcie, że dwie wystarczą bo ten łysol siedzi mi na plecach, a ja świecę cały na czerwono :/ 

 

ok, dwie. je.bac cie łysy 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, D.B. Cooper napisał:

w więzieniu w tym panelu elektrycznym trzeba znaleźć 2 czy 3 te części. Tam te kable trzeba połączyć, nie wiem czy mam się tym bawić czy szukać trzeciej. 

Powiedzcie, że dwie wystarczą bo ten łysol siedzi mi na plecach, a ja świecę cały na czerwono :/ 

 

2

 

takze... https://youtu.be/n_MtlQ1ZfJY?t=15s

 

Odnośnik do komentarza

trzeba uciekać, nie marnuj amunicji. Łysy wraca jak bumerang, a już raz myślałem, że na dobre poszedł do piachu. 

 

Ada dobra sztunia, kobitka z klasą, mógłbym z nią być. 

 

ile jeszcze zostało kampanii Leona jestem w 

Spoiler

miejscu gdzie robimy hakowania Adą, teraz znowu przełączyłem się na Leona. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, D.B. Cooper napisał:

ile jeszcze zostało kampanii Leona jestem w 

  Ukryj zawartość

miejscu gdzie robimy hakowania Adą, teraz znowu przełączyłem się na Leona. 

 

 

 

Przed tobą druga połowa gry, ta trudniejsza :)

 

Wracał ktoś z kanałów na posterunek? Chyba się na to zdecyduje bo pominąłem upgrade slotu. 

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest taka duża różnica między poziomami trudności, dzięki temu nikt nie będzie miał problemu, żeby grać tak jak mu wygodnie. Jedyne co mnie boli, to sposób w jaki gra ocenia nasze wysiłki - ocena S już nie zależy od tego ile razy zapiszemy grę, ile sprejów użyjemy czy skorzystamy z procentowych broni. Teraz liczy się tylko czas. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, aux napisał:

To pójdę. Może już tego koksa tam nie będzie ani zombie? :)

Na 100 % już koksa nie ma ale Zombiaki są. Nawet w 2 miejscach miałem nowych. Zależy czy zabezpieczyłeś okna a wszystkich chyba i tak się nie da. 

 

 

Doszedłem chyba do ostatniej miejscówki i coś pięknego. Bawię się przednio. 

 

Co do pana x i berka to na pewno na wieże nie wchodzi ale potrafi s(pipi)iel stać przed nią. Ja idealnie wpadłem na niego po wyjściu. 

 

Nie cackałem się w kanałach i zabiłem wszystko co się ruszało. Teraz mam problem bo prawie zero ammo. Na ostatnim bosie z którym walczyłem wywaliłem całą amunicja z magnum ale dzięki temu nawet dostałem aczika który ma 2 %. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...