Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, devilbot napisał:

Widzieliście zwłoki laski w sierocińcu na stole? Ma być obok Kendo jedną z grywalnych postaci DLC. Jest to córka burmistrza Racoon City.

Ciezko bylo nie zauwazyc. Bardzo niepokojace. W sumie tak samo jak to ze na Sherry nie zrobiło to wrazenia.

 

3 minuty temu, MEVEK napisał:

Kusisz zeby sie wrocic. To bedzie jakies 2h dodatkowej zabawy :shieeet: wszystko przez pana x. Za szybko wybieglem z komisariatu. Dzieki milan. 

No ale sa skroty. Mozna otworzyc tajne przejscie ponownie, poza tym sa ukryte dwa miejsca w biurkach, widac to na wywolanym zdjeciachb gra sama wskauje zeby wrocic na posterunek.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, MEVEK napisał:

Ze sciekow, czy gdzies dalej? Jestem na bossie G-2 w sumie proscizna. Ale chce tego magnuma.

Da radę że ścieków wrócić i nie ma już pana x na komisariacie. 

 

Skończyłem Leona historię ta walka na końcu:obama:. Robię sobie przerwę na regenerację psychiki i potem zaczynam Claire b. Pewnie za kilka dni

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, milan napisał:

btw

Przechodzac claire na hc nie bylo plecaka ani w pokoju z c4 ani w szafie pod parkingiem.

Ale że co, na normal jest więcej kieszonek? Od początku gram tylko na hard, więc nie mam porównania. Jedyne plecaki jakie udało mi się znaleźć to ta w zbrojowni w szafce na kod oraz w sejfie w biurze. 

 

1 godzinę temu, Sep napisał:

Ale ci przeciwnicy w kanałach

  Ukryj zawartość

nie dość że faktycznie wydają dźwięki jakby śpiewali, to jeszcze w jednym miejscu ich natłok w postaci 3 sztuk sprawił że wystrzelałem się ze wszystkiego co miałem, a i tak jeden został. No ale na końcówce zdrowia udało się ledwo uciec:obama:

 

Kurde, gram na słuchawkach, więc teoretycznie powinienem wyłapywać każdy dźwięk, ale przechodząc ścieki Leonem w ogóle nie słyszałem żadnego śpiewu :) enyłej, zawsze przed nimi uciekam, najlepsza moetoda to granat w ryło i w nogi! 

 

55 minut temu, milan napisał:

Ciezka sprawa z nimi 4 razy podchodzilem. Lezacych zombie spacyfikowac strzałem w leb jak spia. A lickery no trzeba zabic. Mi wystarczyly 2 granaty.

 

Efekt ognia i kwasu super u Claire. Spalenizna na zombie, az zglodnialem.

Grasz na hc i bez magnum xD?

No nie ma opcji za bardzo. Deskami bedziesz pizgal birkina?

Ja to ledwo z magnumem dałem radę, na końcu zostało mi tylko ammo do pistoletu. A na Lickery polecam granat ogłuszający, świetnie sobie z nimi radzi. Przez całą grę nie zabiłem ani jednego. 

 

 

Scenariusz B Klarą to niemalże speedrun. Jestem w ściekach i póki co jest duuuużo łatwiej niż Leon A. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, milan napisał:

Pamietasz miejsce gdzie byl granat przed g1? Obok gablotki i krat? Dolne pietro. Tamtedy przejdziesz ze sciekow. Wejscie jest chyba z warsztatu.

Wejscie jest ukryte za przesuwana szafa w pokoju obok zwlok zolnierzy.

A szkafulka do otwarcia gemem chyba w pralni.

 

13 minut temu, blantman napisał:

Da radę że ścieków wrócić i nie ma już pana x na komisariacie. 

 

Skończyłem Leona historię ta walka na końcu. Robię sobie przerwę na regenerację psychiki i potem zaczynam Claire b. Pewnie za kilka dni

Juz kumam. To miejsce gdzie sie wyciąga spinkę elektryczna w kształcie pionka do szachów. Tam dalej sa drzwi do otwarcia. Miałem tam iść, ale w ogolę nie zajrzałem tam.  Teraz widzę na mapie  :obama:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Josh napisał:

Ale że co, na normal jest więcej kieszonek? Od początku gram tylko na hard, więc nie mam porównania. Jedyne plecaki jakie udało mi się znaleźć to ta w zbrojowni w szafce na kod oraz w sejfie w biurze. 

 

Kurde, gram na słuchawkach, więc teoretycznie powinienem wyłapywać każdy dźwięk, ale przechodząc ścieki Leonem w ogóle nie słyszałem żadnego śpiewu :) enyłej, zawsze przed nimi uciekam, najlepsza moetoda to granat w ryło i w nogi! 

 

Ja to ledwo z magnumem dałem radę, na końcu zostało mi tylko ammo do pistoletu. A na Lickery polecam granat ogłuszający, świetnie sobie z nimi radzi. Przez całą grę nie zabiłem ani jednego. 

 

 

Scenariusz B Klarą to niemalże speedrun. Jestem w ściekach i póki co jest duuuużo łatwiej niż Leon A. 

Jest jakis bajzel internet tego nie objal.

Jest 6 dodatkowych. Widzialem filmiki. Ja poza tymi co piszesz zebralem Leonem tez na koncu w lab w kajucie sypialnej. A poza tym ponoc sa jeszcze tam gdzie szukalem i w sciekach w pokoju z wiertarka. Ale to pewnie na normal.

A te spiewajace to te wielkie mutanty w kanale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Josh napisał:

Dobrze, że jest taka duża różnica między poziomami trudności, dzięki temu nikt nie będzie miał problemu, żeby grać tak jak mu wygodnie. Jedyne co mnie boli, to sposób w jaki gra ocenia nasze wysiłki - ocena S już nie zależy od tego ile razy zapiszemy grę, ile sprejów użyjemy czy skorzystamy z procentowych broni. Teraz liczy się tylko czas. 


Serio nie liczy się ilość save ?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Nemesis napisał:

A wyobrażasz sobie gdyby range S przyznawali na starych zasadach? Graj na hc, bez sprayów i jak najszybciej i a minimalna ilością save.


Na razie sobie nie wyobrażam bo grę będę miał po weekendzie.
W oryginale wyjadacze robili speedruny poniżej 2 godzin bez savów na hardzie. Logiczne, że nie za pierwszym czy drugim razem...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Laboratorium mnie psychicznie wykończy. Po 40 min musiałem konsolę wyłączyć. Naprawdę jestem słaby w horrory. 

 Sytuacja jak biegnę do przodu a wylatują dwa lickery a z tyłu 4 Zombiaki to too much

 

chodzi o takie lobby gdzie leżą zmasakrowane niby zombie? Najlepiej wejść i je najpierw rozj.ebać zanim wstaną a dopiero później skręcić w korytarz, wtedy pojawiają się lickery, taki skrypt, i można je po cichu wyminąć.

 

To samo Clair B można swobodnie eksplorować komisariat dopóki nie wbijemy na korytarz z biurem stars bo pojawia się łysy ch.uj, skrypt.

Odnośnik do komentarza

Laboratorium, o mamuniu jak to jest zrobione. :fsg: Najbardziej creepy miejscowka z oryginalu, tutaj taka piekna i wciaz tak bardzo creepy.

 

Tylko czy da sie na dobre zaciulac tych pierniczonych vegan? Zapalajacy granat niby robi robote, ale po jakims czasie wstaja.

 

Poza tym, wracajac ze sciekow do komisariatu uswiadomilem sobie, ze w tej grze nie znikaja zwloki, wszystkie scierwa leza dokladnie tam gdzie zostaly ubite, z zachowaniem pozycji agonalnej. W koncu jest gra ktora nie robi z gracza debila i z przyjemnoscia mozna wrocic na stare smieci by podziwiac swoje dzielo. REENGINE, Capcom wygrywa generacje.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, giger_andrus napisał:


Na razie sobie nie wyobrażam bo grę będę miał po weekendzie.
W oryginale wyjadacze robili speedruny poniżej 2 godzin bez savów na hardzie. Logiczne, że nie za pierwszym czy drugim razem...

Wlasnie te lickery to problem bo jeden na dole drugi na gorze, nie idzie wyminac. S(pipi)ysny jak podejdziesz za blisko atakuja.

20 minut temu, tukan napisał:

co do Clair B mam już 3 pistolety... którym lepiej operować 'na przyszłość'? Six shooter sprawdza się nieźle ale długo przeładowuje a teraz dostałem taki z celownikiem laserowym i kminie z czym lepiej biegać bo miejsca mało w inventory :/

Wszystkie maja plusy. Szedciostrzalowiec szybki ale przeladowanie to makabra, malutki mozna bedzie rozbudowac do prwie magnuma, a ten z laserkiem tez mozna ulepszac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...