Skocz do zawartości

Narcos - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie polecam Netflixa, na premiere to było rozczarowanie, a teraz wrzucają dużo seriali, filmów, 90% ma polskie napisy. Jeszcze by się przydało HBO GO na PS4.

 

Seriali może i tak, ale wybór filmów jest żenująco śmieszny.

 

Do tego dochodzi jeszcze to:

 

 

If you’ve booted up Netflix recently and found yourself endlessly scrolling through the streaming service’s library and finding nothing of interest to watch, you’re certainly not alone. Movie and television fans have noted that the company’s selection seems to have dwindled in recent years and now the math has arrived to back this up. No, you’re not going crazy – Netflix is shrinking and the numbers are kind of shocking.

 

This report comes to us from All Flicks, who crunched the numbers and discovered that the Netflix movie catalog has shrunk by over 31% in less than three years. Here are the gritty details:

The statistics are simple and remarkable: in January of 2014, Netflix offered its US-based users a selection of 6,494 movies and 1,609 TV shows, for a total of 8,103 titles. As of March 23, 2016, they offer just 4,335 movies and 1,197 TV shows – 5,532 titles in total. That’s 2,571 fewer titles. In other words, Netflix’s catalog has shrunk 31.7% in less than two and a half years!

For more numbers and charts, you can hit the link above. But one thing is clear: the number of movies and shows on Netflix is rapidly declining, with the movie selection plummeting by 33.2% and the television selection by 25.6%.

http://www.slashfilm.com/netflix-movie-catalog-shrinking/

 

A na Narcos, oczywiście czekam. Pierwszy sezon łyknąłem żwawo mimo iż narracja (a co za tym idzie - skrócenie ciągu przyczynowo-skutkowego oraz "streszczanie") mnie raziło. Ostatnio sobie przypomniałem kilka odcinków i technicznie to jest majstersztyk - ujęcia, oświetlenie, framing wszystko sprawia że Narcos wygląda bardziej 'filmowo' od takiego płaskiego Civil War.

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon równie dobry co pierwszy. Serial ogólnie świetny, jest tylko z nim jeden problem. Postać Escobara została tak napisana i zagrana, ze mimo tego, ze jest to zły charakter i każdy wie jak to się skończy, widz dopinguje Pablowi, aby wszystko się ułożyło... i został tym prezydentem Kolumbii. ;)

No i muzyka, nie wiem o czym śpiewają, ale słucha się świetnie. I jeszcze jedno, kokaina, kawa i Shakira, tzn. kolumbijskie kobiety, trzy najlepsze eksportowe towary tego kraju, co też dobrze pokazuje serial. :)

cristina-umana-1.jpg?quality=90&strip=al

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Drugi sezon równie dobry co pierwszy. Serial ogólnie świetny, jest tylko z nim jeden problem. Postać Escobara została tak napisana i zagrana, ze mimo tego, ze jest to zły charakter i każdy wie jak to się skończy, widz dopinguje Pablowi, aby wszystko się ułożyło... i został tym prezydentem Kolumbii. ;)

No i muzyka, nie wiem o czym śpiewają, ale słucha się świetnie. I jeszcze jedno, kokaina, kawa i Shakira, tzn. kolumbijskie kobiety, trzy najlepsze eksportowe towary tego kraju, co też dobrze pokazuje serial. :)

cristina-umana-1.jpg?quality=90&strip=al

 

 

A ja do ostatniej minuty ostatniego odcinka wierzyłem, że się uda :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...