Skocz do zawartości

Narcos - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzane. Jest bardzo dobrze!, ale mimo wszystko w poprzednich sezonach moim zdaniem dużo bardziej było czuć ten Narco-biznes. Do tego głos Javiera Peni trochę średnio pasuje na narratora :/, Murphy w poprzednich sezonach brzmiał lepiej. Nie mniej fabuła i scenariusz bardzo dobrze, do tego podobała mi się dwójka nowych agentów DEA, ciekawe i ogarnięte postacie. 

Odnośnik do komentarza

Świetny sezon, właśnie skończyłem i mi się mega podobało. Faktycznie 3 ostatnie odcinki są najlepsze i trzymają w napięciu jak powinny. Peńa w 4 sezonie musi być i to w samym sercu akcji. Najlepszy był wątek Salcedo i to co gość przeżył to naprawdę aż nieraz ciary na plecach miałem. 8.5/10

 

1>3>>>>>>>>2

Odnośnik do komentarza

CAVALIEROS DE CALI.

 

Pomimo dosyć wolnego początku sezonu, akcja zaczyna się stopniowo rozkręcać i tak jak mówią poprzednicy, ostatnie odcinki to istny banderas, odcinek 9-ty jak dla mnie najlepszy w całym serialu. Jorge to oczywiście gwiazda sezonu, chyba każdy widz strasznie się przywiąże do jego postaci, a Pena to o wiele lepszy prowadzący od blondaska z ciekawym charakterem.

 

Jak dla mnie ten sezon przebije poprzednie dwa, podobnie jak w Homelandzie zmiana większości aktorów, taki "pół-reset" fabuły i przeniesienie do innej lokacji z troszkę inną otoczką fabularną przyniosły bardzo dobre rezultaty, dlatego też nie mam zupełnie żadnych obaw co do kolejnego sezonu bo to znowu będzie coś innego. Może nawet kompletnie coś innego, jeśli zabraknie wiadomo-kogo.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepszą postacią był Chepe szkoda, że dostał może z 10 min. czasu antenowego. Jako jedyny najbardziej mi pasował do poprzednich sezonów. Szkoda, że nie pokazali jak załatwiali jego

pogrzeb.

 

 

A sam 3 sezon świetny ale bez najmniejszego startu do sezonów z Patronem. W dwóch poprzednich sezonach nawet 3 stopniem Sicario mieli więcej charyzmy i za(pipi)istości niż w trzecim postacie pierwszoplanowe. Najbardziej szkoda, że trzecie sezon chcieli załatwić "szybko", że nie pokazali chociaż z jednego odcinka jak sytuacja wyglądała bezpośrednio po śmierci Pabla. A już w ogóle świetnym pomysłem byłoby pokazać jak Escobar żyje i wygląda wojna od strony Cali czy wcześniejsze lata Dżentelmenów.

 

A dla fanów Jorge polecam http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,5968,Uwiklany-Prawdziwa-historia-czlowieka-ktory-pograzyl-najwiekszy-kartel-narkotykowy-swiata

 

Pewnie zaraz Janusze wywindują ceny jak z Robertem Escobarem "Księgowy Mafii" bo cięzko dostać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...