Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Cholernie mi się podobają te niebieskie rozbłyski przy atakowaniu, podczas gdy wokół jest ciemno. Atmosfera też super, jedynie co mi nie podchodzi to to, że dalej zdaje się podczas lock-ona prędkość poruszania się jest bardzo zmniejszona; ale może to tylko tak do filmiku chodzą podczas walki, a nie biegają.

Odnośnik do komentarza

 

celują w 60 klatek*

 

patrząc na efekty tych czarów, oraz efektów podczas walki z bossem trochę powątpiewam w ich stabilność

 

Przy tej grafice nie powinno być z tym problemów. Wygląda ładnie ale bez szału. Jednak ma to co najlepsze - świetny gameplay. To może być idealna hybryda Ninja Gaiden i Soulsów. 

 

 

To samo odczucie. W sumie idealnie takiego czegos chciałem :D

Odnośnik do komentarza

Choc tak szczerze gaiden był bardziej dynamiczny, i to dużo bardziej. Nie wiem czy to tak na potrzeby filmiku ale poruszanie sie postaci bardziej jednak skłąnia sie ku Onimusha. I w sumie dobrze, uwielbiałem tę serie , fajnie ze cos wyjdzie na poziomie zblizonego do tej niestety zapomnianej przez capcom serii.

Odnośnik do komentarza

Dobra, obejrzałem wreszcie ten gameplay na PC, a nie skipowanie na telefonie i


- szybki, dynamiczny i efektowny tytuł (o wiele szybsza gra niz Soulsy). Bardzo podoba mi sie walka i nutka NG. Do tego te kręcenie kółek z przeciwnikami i wyczekiwanie na odpowiedni moment do ataku - jak nic będzie boss doppelganger jak w Oni i będzie piekny teatr na arenie powolnej wymiany ciosów i czekania na bląd przeciwnika :fsg:

- 4 postawy :ohboy:

- wspaniała grafika i 60 klatek

- KLIMAT!!! Jak bardzo chce żeby w większosci gra opierała się o takie lokacje, a jak najmniej udziwnionych fiendów (choc to co jest na tym gameplayu bardzo mi się podoba)

- soundtrack w starciu z bossem :banderas:

- boss :banderas2:

- na minus switynia do levelowania - wyje.bałbym to i postawił na jego brak, ale rozumiem że jak najwiecej czerpia z DS, a szkoda.


Day one jak hói

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mi też się bardzo podoba. Jak ktoś grał chociażby w NG2 to z miejsca czuje podobną nutkę. Klimat też świetny i ten boss :) Na materiale od Bansaia widać dobrą dekapitację chociaż nie jest to jeszcze poziom NG2. Jednak leniwe japońce jak chcą, to potrafią zrobić porządną grę. Niech wydadzą do końca tego roku, to na święta zrobię sobie zestaw startowy z BB, Nier i Ni-Oh.

Odnośnik do komentarza

Mi też się bardzo podoba. Jak ktoś grał chociażby w NG2 to z miejsca czuje podobną nutkę. Klimat też świetny i ten boss :) Na materiale od Bansaia widać dobrą dekapitację chociaż nie jest to jeszcze poziom NG2. Jednak leniwe japońce jak chcą, to potrafią zrobić porządną grę. Niech wydadzą do końca tego roku, to na święta zrobię sobie zestaw startowy z BB, Nier i Ni-Oh.

Też jestem skłonny dla tej trójcy nabyć trójnoga... :obama:

Odnośnik do komentarza

W sumie mogliby to nazwać Ninja Gaiden - wtedy już wszyscy by piali z zachwytu. Tak czy inaczej - gierka zapowiada się mega. Do tego jeszcze NieR Automata i Scalebound na One. To będzie rok Japonii. 

Dwie ostatnie nie wychodza w tym roku. A przy zostawieniu nazwy NG to prędzej by ludzie tego nie kupili po "trójce".

 

 

- szybki, dynamiczny i efektowny tytuł (o wiele szybsza gra niz Soulsy). 

 

Soulsy to action rpg.

 

Nioh na razie tez bardziej przypomina action RPG aniżeli slashera przez te wszystkie statsy i gear, grunt że jest szybko i gierka zapowiada się wprost wybornie.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

W sumie mogliby to nazwać Ninja Gaiden - wtedy już wszyscy by piali z zachwytu. Tak czy inaczej - gierka zapowiada się mega. Do tego jeszcze NieR Automata i Scalebound na One. To będzie rok Japonii. 

 

Zarówno Scalebound jak i NieR nie wyjdą w tym roku. Ni Oh pewnie też. Więc masz rację, 2017 będzie rokiem Japonii.

Odnośnik do komentarza

 

W sumie mogliby to nazwać Ninja Gaiden - wtedy już wszyscy by piali z zachwytu. Tak czy inaczej - gierka zapowiada się mega. Do tego jeszcze NieR Automata i Scalebound na One. To będzie rok Japonii. 

Dwie ostatnie nie wychodza w tym roku. A przy zostawieniu nazwy NG to prędzej by ludzie tego nie kupili po "trójce".

 

 

- szybki, dynamiczny i efektowny tytuł (o wiele szybsza gra niz Soulsy). 

 

Soulsy to action rpg.

 

Nioh na razie tez bardziej przypomina action RPG aniżeli slashera przez te wszystkie statsy i gear, grunt że jest szybko i gierka zapowiada się wprost wybornie.

 

 

Moze bedzie hybryda cos ala Bloodborne. Taki mix gatunkow swietnie wyszedł from software wiec moze i tutaj by sie udało. Mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W sumie mogliby to nazwać Ninja Gaiden - wtedy już wszyscy by piali z zachwytu. Tak czy inaczej - gierka zapowiada się mega. Do tego jeszcze NieR Automata i Scalebound na One. To będzie rok Japonii. 

 

Scalebound już wiadomo, ale podejrzewam, że żadna z tych gier w tym roku nie wyjdzie. Jak na mojego nosa to za mało się o tych grach mówi żeby miały realną szansę na 2016 i nawet jak zapowiedzą na E3 "fall 2016" czy dokładną datę, to miesiąc przed się okaże, że jednak 2017.

 

Edyta: To Nier już oficjalnie nie w tym roku? Myślałem, że nic nie deklarowali.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wrzucajac ten link, filmik mial jakies 500 wyswietlen i kilka lajkow, wchodze na ich kanal, patrze ze osiagneli juz srednia ogladalnosc dzieki tej liczbie (serio, 500 to srednia liczba wyswietlen ich filmow), mysle sobie, "no kurcze jak to, taki sztos, tyle fanow soulsow/onimushy, no mam nadzieje ze filmik podchwyci"...

 

Patrze teraz ... :obama: z miejsca ten gameplay stal sie ich najpopularniejszym filmikiem na kanale, mam nadzieje ze dzieki temu nabiora troche motywacji i dopieszcza ten tytul na maxa :banderas:

Jak dobrze pojdzie ta gra moze byc dla nich tym czym byly Soulsy dla From Software.

Odnośnik do komentarza

W sumie mogliby to nazwać Ninja Gaiden - wtedy już wszyscy by piali z zachwytu. Tak czy inaczej - gierka zapowiada się mega. Do tego jeszcze NieR Automata i Scalebound na One. To będzie rok Japonii. 

 

Scalebound dopiero w 2017. Tak samo Nier Automata. No i nie zdziwię się jesli również Nioh - choć ten ostatni ma mimo wszystko największe szansę na ten rok.

edit; sziit Figaro mnie uprzedził

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...