Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie mam pytanko , jako że wybuchło mi ps3 mam zamiar łyknąć Xone S głównie ze względu na wsteczną kompatybilność bo exy będą ogrywane na PC , teraz pytanie czy choć trochę chodzą lepiej gry w wstecznej kompatybilności i xbox posiada coś takiego jak chmura? Czyli ogrywane gry na xone będą miały save-y z x360? Myślałem też o kupnie x360(używki ~60euro) ale lepszym wyjściem wydaje mi się kupno slima na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak miałeś X360 i ładowałeś zapisy do chmury, to będziesz je miał na Xone. Jeżeli chodzi o działanie gier we wstecznej, to teraz wszystkie nowe gry chodzą tak samo dobrze albo lepiej niż na X360. Wiele gier z pierwszych rzutów miało także patche poprawiające działanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanuj markę a będzie Ci dane, bracie. Forzy Horizon wreszcie się doczekaliśmy, a już traciłem nadzieję. Gdzieśtam jeszcze chyba można głosować, to polecam swój głos na gierki z serii NG przeznaczyć.

 

Teraz dopiero przeczytalem tego posta :beksa:

 

Dzieki za info bo nie wiedzialem nawet o tym, prosze wszystkich o glos co? :niedobrze:

 

https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility?query=ninja%20gaiden

 

Ninja Gaiden na padzie XO? Jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

O dobra strona, dałem głos na NG2 i na Rage(niesamowity klimat postapo a'la Mad Max), a także na pierwszego Test Drive Unlimited(jak w to się grało na PCcie :banderas: ) oraz na coś mniej znanego, czyli Divinity II: Ego Draconis, jednego z mych ulubionych RPGów ówczesnego okresu, też na PCcie grałem, nie wiem jak wypadał na konsoli, ale nawet jakby był gdzieś uproszczony, to zcalakowałbym z szacunku dla dobrych chwil spędzonych dawniej.

 

No i rzecz jasna głosy poszły też na Dragon's Dogma i Blue Dragon.

 

W ogóle jakaś połowa powyższych to jako-tako konsolowe exy i IMO MS powinien właśnie w nie celować w nowych update'ach.

Odnośnik do komentarza

@Don coś gdzieś czytałem, bodajże tweeta "Robimy" i nic poza tym, więc niczego nie byłem pewien, czy wciąż im się chce itd.

 

Oddałem dodatkowo głosy na: Too Human, Infinite Undiscovery, Castlevanie LoS(mam platynę, walnąłbym i calaka), Fable Anniversary(dziwne, że 2 i 3 jest, a jedynki nie ma), Vesperię, Eternal Sonatę i SO: The Last Hope + MPayne 3, LA Noire i inne porządne/nieznane gry, bo jak widzę, że najwięcej głosów ma Black Ops 2, to mnie skręca.

 

A teraz- powrót do życia...

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...