Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ten abonament, przynajmniej dla mnie, to tylko dodatek do gier kupowanych na PS5, PC i Switcha. Zapłaciłem za niego z góry na cały rok jakieś 250 zł i nawet jeżeli w ciągu tych wszystkich miesięcy ogram tylko 2-3 tytuły (a realnie jest to pewnie około 10-15), np. nowe Plague Tale i Sniper Elite 5, to już mi się spłaciło.

 

Ale staram się tego tak nie przeliczać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mówisz pewnie o grach AA pokroju Remnant from the Ashes, Hellblade albo A Plague Tales.

Nie. Mówię o grach pokroju chociażby genialnego Nobody Saves the World. Który jest długą, dopracowaną grą ze świetnym pomysłem, wykonaniem, rewelacyjnym humorem. I który dał mi więcej zabawy niż np. przehajpowany Ratchet. Tylko, że z racji specyficznego stylu graficznego tytuł, za który stał pewnie nielichy budżet, automatycznie zostaje wrzucony do kategorii indyczków.

Podstawowym problemem, który powoduje różnice zdań, jest fakt, że forumek z mekki graczy stał się mekką gawędziarzy. Temat o PSPlus uświadomił mi to aż zanadto :notbad:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, dee napisał:

Nie. Mówię o grach pokroju chociażby genialnego Nobody Saves the World. Który jest długą, dopracowaną grą ze świetnym pomysłem, wykonaniem, rewelacyjnym humorem. I który dał mi więcej zabawy niż np. przehajpowany Ratchet. Tylko, że z racji specyficznego stylu graficznego tytuł, za który stał pewnie nielichy budżet, automatycznie zostaje wrzucony do kategorii indyczków.

 

No i tu wracamy do punktu wyjścia - czyli nie każdego XGP zadowoli. Mi lepiej robi Ratchet niż dowolna wrzutka z XGP ostatnimi czasy, bo to pure fuckin' gameplay experience, wykonany bezbłędnie i miły. Typowy relaksik przed konsolą, czyli coś czego mi od dłuższego czasu brakowało. W dodatku tytuł nie za długi, więc nie nudził. Brakuje mi takich gier.:lapka: 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No i tu wracamy do punktu wyjścia - czyli nie każdego XGP zadowoli. Mi lepiej robi Ratchet niż dowolna wrzutka z XGP

Mordo, i o to chodzi w życiu, że różni ludzie lubią różnej rzeczy. I w tym jest dobro i piękno. Dopóki nie lata się po forumku wyzywając od kurev ludzi, którzy mają inne zdanie, gdy nawet się w tego Ratcheta nie grało :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że dobrym, trochę rekompensującym stratę Starfielda i Redfalla, scenariuszem na drugą połowę roku byłoby dodanie w sierpniu Saints Row do Game Passa, potem wrzesień z Deathloopem i Warhammerem Darktide, październik pod znakiem Forzy Motorsport i gry Josha Sawyera, na listopad dać tę kolekcję Gearsów, a grudzień zapchać jakąś fajną świąteczną wrzutką i wielce wyczekiwanym SCORN. :kaz:

 

W trakcie tych miesięcy niech zadebiutują też takie produkcje jak Sommervile, Replaced, As Dusk Falls, Plague Tale Requiem i będę całkiem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

 

ku,rwa to jest naprawdę takie gówno, że życzę MSowi powrotu na koniec stawki, bo ewidentnie nie mają zamiaru podejmować bezpośredniej rywalizacji z Sony i Nintendo

 

ani na abo, ani na gry

 

no ale hej, ulaniec już szykuje nowy kolaż na 12 czerwca z hasłami, że jest dumny ze studiów i już niedługo nowe zakupy :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, wojtas011 napisał:

No niezbyt ciężko wrzucić AAA do nowej oferty, szczególnie, że coś tam już było z tego w gamepassie

 

Mamy tak potężną różnorodność na rynku, że zwyczajniej w świecie można wrzucić coś lepszego niż to XDDDD

 

Vampire Survivors might get a new character and weapon next week | PCGamesN

Her Story - recenzja

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...