Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, BRY@N said:

Czy jest gdzieś info do kiedy jest dana gra? Od czasu do czasu robię krótkie sesyjki w Hadesa i się zastanawiam czy zdążę skończyć :)

Nie ma niestety takich informacji. Można założyć, że gry (3rd party) będą maksymalnie do roku od udostępnienia w usłudze ale to i nie jest pewne bo czasami gry są dłużej.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Texz napisał:

Czekałem aż je połatają na tyle, żeby był sens grać. I się nie doczekałem... 

Wydaje mi się, że jak przy kupnie gierki w okolicach premiery jest to dobra strategia i nie warto płacić całej ceny, jak i tak pewno będą ostro latać przez pierwsze pół roku, tak z gierkami  GPU nie warto czekać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Citizen Sleeper jest dobry. Bardzo dobry.

Z początku trochę kręciłem nosem na gameplay, bo w gruncie rzeczy jest to bardziej gra tekstowa niż jakiś rpg w stylu Disco Elysium (czyli nie chodzimy żadnym ludkiem), ale ostatecznie oderwałem się od konsoli dopiero po ponad 3 godzinnej sesji. Czyli coś w tej grze jest - przede wszystkim interesująca, pomału odkrywająca swoje karty fabuła i świetny klimat cyberpunka w kosmosie (akcja dzieje się na stacji kosmicznej). Jest też świetnie napisana, niestety nie po polsku i bez jakiegokolwiek voice actingu.

 

Zagrajcie, spróbujcie, naprawdę polecam.

Edytowane przez Bigby
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

I z tego co czytam fabuła może wejść na kompletnie inne tory w zależności od wyborów i ukończonych, a także zawalonych questów. 

Dla niektórych pewnym minusem może być to, że jest tu trochę mikrozarządzania. Trzeba zarabiać pieniądze żeby opłacać lek, który trzyma nas przy życiu, kupować jedzenie, czasami jakieś przedmioty. Wszystko to przy ograniczonych rzutach kostką na dzień (cykl) i nierzadko goniącym nas czasem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.05.2022 o 12:34, BRY@N napisał:

Czy jest gdzieś info do kiedy jest dana gra?

Tu masz spis z datami dodania: https://www.trueachievements.com/xbox-game-pass/games?order=GPDateAdded

 

Zwykle:

-1 rok to czas zagrożenia (Outlast 2 wypadł kilka dni przed, Hades będzie zagrożony 15 i głównie 30 czerwca), na oko połowa gier wypada

-kaszanę robi Rockstar, GTA V 2 razy po 4 miesiące, GTA SA 6 mies, RDR2 4 miesiące, nie pamiętam innych wypadających przed rokiem (może były)

-na Xbox News masz to czasami ponad 2 tygodnie przed, ale zwykle równe 14 dni grania (czy 2-gi dzień miesiąca i 17-ty dla 30 dni lub 18 dla 31)

--(teraz przegięli pałę z Remnant from the Ashes dając 1 dzień mniej, o tyle ważne że cudem się dowiedziałem - nie sprawdzam codziennie, o tyle nieważne że pół roku temu ograłem).

Odnośnik do komentarza
23 hours ago, Faka said:

To pewnie niedługo Snowrunner wypadnie, coś czuję w kościach, że w dniu nextgenowej łatki ukaże się info wypadu gierki z GP. Będzie trzeba kupić, bo gierka lux.

Niekoniecznie. Jak wychodził next gen Patch do A Plague Tale to bylem pewien, że gra wypadnie z usługi a jest do dzisiaj.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...