Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem abonament od Sony celuje raczej w zapewnianie kolekcji starszych gier niż bezpośrednia konkurencja Game Passa, gdzie bądź co bądź co dosyć regularnie lądują nowe gierki. No ale oczywiście chciałbym się mylić.

 

Co do tendencji zniżkowej to też mam takie wrażenie, w tym roku poza marcową wrzutką z Strażnikami Galaktyki, nie wrzucili chyba żadnych dużych gier AAA w usłudze. A pamiętajmy że Strażnicy to też nie była żadna nowość.

 

 Jasne wyszło też kilka ciekawych indyków jak np. Tunic, jednak indyki to nie ten kaliber, bo nie są to gry które są w stanie zastąpić wysokobudżetowe duże tytuły, które powinny regularnie trafić do usługi, jeśli nie od XGS i Bethesdy (które mimo ogromnych zasobów wciąż mają problemy z dostarczaniem regularnie gier) to chociaż wydawców third party

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

 

Czy ja wiem abonament od Sony celuje raczej w zapewnianie kolekcji starszych gier niż bezpośrednia konkurencja Game Passa, gdzie bądź co bądź co dosyć regularnie lądują nowe gierki. No ale oczywiście chciałbym się mylić.

 

W sumie w ogóle nie śledziłem ps now ale z tego co kojarzę to chyba czasami  lądowały tam dość nowe gierki, tak samo jak do plusa.

Odnośnik do komentarza

Zdarzały się i premiery, takie tytuły jak RDR 2, GoW, ale tak inny kaliber i pewnie indyki day One będą się trafiać czy gry AA, ale będzie to rzadsze niż w GP. Z resztą w przyszłym tygodniu powinno być więcej info bo subskrypcja startuje na rynkach azjatyckich choć pewnie gierki mogą się różnić względem oferty zachodniej.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, balon napisał:

W sumie w ogóle nie śledziłem ps now ale z tego co kojarzę to chyba czasami  lądowały tam dość nowe gierki, tak samo jak do plusa.

 

Kiedyś widziałem porównanie i w PS Now przeważały gry z PS3, a gier które miały premierę w przeciągu ostatniego roku, było bardzo mało, gdzie w GP było ich znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza

przejrzałem na opencritic listy gier od 70 wypuszczonych w 2020-22 i tak na prawde to nawet nie byloby co dodac, bo wiekszosc jest/była w gp. Niektorzy wydawcy tak jak acti po prostu nie chca (ci niedlugo nie bede mieli co do gadania). Duzo indykow day one ostatnio to prawda, ale wpadło tez np. gotg, me trilogy, hitman trylogia, mlb 22, rainbow six extraction, crusader kings 3

Odnośnik do komentarza

No jak ta fuzja się zakończy to pewnie jebną z grubej rury, bo sztosów od acti-blizz jest od cholery do dodania, a wcześniej ten wydawca kładł lache na gp.
Ale coś też jest na rzeczy z japońszczyzną, bo kiedyś więcej tego wpadało np. b szybko y7, a teraz posucha. No, ale liczę w tym roku na niera replicanta, tales of arise i lost judgment.
Pewnie coś dużego "łaskawie" knur wrzuci 12 czerwca w trakcie prezentacji, by dostać oklaski za "available today"

Ostatnio już rzygam tymi indie, bo ile razy można wrzucać randomowe rouge like czy metroidvanie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też trochę ostatnio wieje chujem w tym GP, ale ja wybredny jestem i te małe indyki nigdy mnie jakoś nie wciągały. 

 

To była bomba na początku, bo miałem zaległości z poprzedniej generacji. Teraz gdy ograłem/sprawdziłem większość interesujących mnie pozycji, to zrobiła się nuda i nie ma w co grać :kekw: 

 

Choć przyznaje, że jest tam jeszcze kilka świetnych tytułów jak np. Doom, których jeszcze nie skończyłem, a by kuźwa wypadało, bo to niezły sztos jest. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Soban napisał:


Ostatnio już rzygam tymi indie, bo ile razy można wrzucać randomowe rouge like

Oj tak byczq. Jak nie mogę powiedzieć, że w GPU są słabe gierki, i mam spokojnie z nadwyżką w co grać, to  denerwują mnie co wrzutkę 1-2 rogale. Pomijam już fakt, że nie lubię tego gatunku. Dodaj do tego pixele art  brrrrr. 
 

 

Odnośnik do komentarza

4zł >> 100zł :lapka: 

 

Na razie mam postanowienie aby pokończyć wszystkie fajne gry które porzuciłem. Potem będe szukał kolejnych tytułów, ale jeśli któryś z nich wpadnie do abo to zrobię skok w bok na ten czas. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...