Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

ja to lada dzień kupię od razu abonament na cały rok, nie będę bawił się w jakieś pojedyncze miesiące. Jest już tyle dobra w EA Access że grania starczy na dłużej niż 30 dni. Unravel, NFS, NHL 16, wersja testowa Fify 17, pewno Battlefront wpadnie pod koniec roku.

 

EAA to jeden z największych plusów XONE.

Odnośnik do komentarza

ja to lada dzień kupię od razu abonament na cały rok, nie będę bawił się w jakieś pojedyncze miesiące. Jest już tyle dobra w EA Access że grania starczy na dłużej niż 30 dni. Unravel, NFS, NHL 16, wersja testowa Fify 17, pewno Battlefront wpadnie pod koniec roku.

 

EAA to jeden z największych plusów XONE.

Uważam tak samo. Nie lubię ograniczeń, więc jak już brać, to od razu na cały rok. Jeżeli, ktoś nie miał jeszcze EA Access, to serio nie ma się nad czym zastanawiać, tylko rzucić hajsem i ściągać :) w tym roku Star Wars to pewniak, liczę również na Mirrors Edge.
Odnośnik do komentarza

Sprawdzam i nie kupiłem - może to jest rozłożone na zasadzie "grasz do oporu i 5 lipca ci wyłączymy" albo "jesteś dupa wołowa, nie masz czasu, pograłeś ledwo godzinę to graj synu do wykorzystania np. 5 godzin" - no sam już nie wiem. Mało tego, dalej mogę je zakupić za 120 złotych, kasy z konta mi nie zeżarło, chyba, że z podpiętej karty. Ja pierdzielę, szukam dalej. Ktoś może sprawdzić, potwierdzić?

Odnośnik do komentarza

Mnie typowe gry EA nie jarają. W FIFE nie gram w ogóle, w B4 i Battlefronta nagrałem się do zarzygania, NfS gardzę. Jest na dzień dzisiejszy tylko jedna gra, którą bym na dzień dzisiejszy ograł - Unravel. I to dla niej wykupię ponownie po długim czasie miesiąc tej usługi. Drugi kiedyś tam, jak Mirror`s Edge wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem - na 100% nie zakupiłem Halo 5 - w historii zakupów nie mam, 93 złote z groszami ze zdrapek na koncie wiszą jak wisiały a na karcie ostatni ruch z Cut The Rope na telefon - miesiąc przed całym zamieszaniem z Halo 5. Czyżbym padł ofiarą błędu i zostanę skazany na posiadanie Halo 5 a co za tym idzie jego ukończenie pomimo cholernego braku czasu? A może usługa została przedłużona, ewentualnie tak jak pisałem powyżej? Hum.

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Panowie, powie mi ktoś z jakiej paki w dalszym ciągu działa mi Halo 5 skoro darmowe granie miało trwać do 5 lipca? o.O

Tylko M$ jakiś czas temu przedłużył darmowe granie w Halo 5 do 6 lipca w związku ze świętem w USA 4 lipca, przynajmniej takie info znalazłem w ichniejszym sklepie. Może potem też była informacja, że jest jeszcze dalej przedłużone.

Zresztą jak były ostatnie dwa darmowe okresy grania w gry z EA Access, to granie kończyło mi się 1-2 dni później niż planowana data zakończenia.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, powie mi ktoś z jakiej paki w dalszym ciągu działa mi Halo 5 skoro darmowe granie miało trwać do 5 lipca? o.O

Tylko M$ jakiś czas temu przedłużył darmowe granie w Halo 5 do 6 lipca w związku ze świętem w USA 4 lipca, przynajmniej takie info znalazłem w ichniejszym sklepie. Może potem też była informacja, że jest jeszcze dalej przedłużone.

Zresztą jak były ostatnie dwa darmowe okresy grania w gry z EA Access, to granie kończyło mi się 1-2 dni później niż planowana data zakończenia.

 

Dzisiaj rano Halo 5 już mi nie działało i zachęcało do kupna. :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...