Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rozi napisał:

Znowu śmieciara.

 

Bug Fables podobno sztos na poziomie Paper Mario.

 

Właśnie sprawdzam recenzję n Nintendo Life i to jest "xlassic paper Mario top from the bottom". Tzw. perełka z Passa.:notbad:

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, devilbot napisał:

Ok pograłem dzisiaj ponad 5 godzin w tego Dark Alliance. W skrócie jest to miks chodzonej bijatyki i Diablo. Przygotowujemy postać w bazie i lecimy napierdalać. Można grac samemu jak i z ludźmi nie ma różnicy w gameplayu chociaż w coopie idzie szybciej. Grałem głównie w coopie. Na szczęście tytuł nastawiony jest na czysta akcję i mimo że levelujemy i odkrywamy nowe zdolności to koniec końców będziemy mieć wszystko, a jedyna kustomiozacja postaci odbywa się poprzez zakładanie nowo wydropionych setów zbroi. 

Najważniejszy więc jest system walki a ten podpasował mi bardzo bo przypomina Soulslike. Nawet obłożenie przycisków na padzie jest niemal identyczne jak w grach From Software do tego dodać skille, super ataki, kombosy i mamy obraz tej gry.

Poziomy w większości przypadków nie są typowymi dla tego gatunku korytarzykami, mają dużo przejść, sekretów, skrótów i znajdziek. 

 

Żeby nie było nie jest to tytuł dla każdego jak ktoś jak ja ceni sobie czysty gamepley w dodatku lubi beatemupy i arpg to już wie czego się spodziewać. Fabuła istnieje są wstawki, encyklopedia, lore itp ale szczerze mówiąc chuj na to kładę jak gram. Dobrze się morduje i mi styka.

 

Żadnych bugów nie miałem, AI mogłoby być lepsze zwłaszcza mniejszych mobów. Na wyższych poziomach trudności trzeba już myśleć co się robi, pomaga w tym mega satysfakcjonujące parry.

Nie czuć też jakoś specjalnie klimatu D&D w tej grze ot sztampowe fantasy(może własnie takie jest D&D?) i gdyby nie grywalne postacie z książek R.A Salvatore to po fogotten realms nie ma tu śladu.

Są problemy z lockiem jak jest więcej przeciwników, postać może wydawać się ciężka ale ogólnie grałem w gry AAA od największych wydawców z gorzej zrobioną walką. Betonowe 60 klatek to jest tylko w bazie albo jak nic się nie dzieje. 

Na trailerach wyglądało jak gówno ale jest całkiem spoko gierka i twórcy już zapowiedzieli darmowe jak i płatne wsparcie. 

Też ją od wczoraj męczę jak tylko z rana pobrałem z Game Passa. 

Gierka bardzo ale to bardzo w moich klimatach więc nonstop jak mam tylko chwilę to siadam i gram. 

Online jeszcze nie pykałem, chciałem na razie przejść samemu, a później zobaczę. 

 

A powiedz online także przechodzisz te same etapy, mapy co w singlu? 

 

Graficzne nic szczególnego, a nawet rzekł bym że ciut poniżej, do tego czasem dochodzą także spadki klatek. 

Fabuła, a co to takiego ? Nie mam zielonego pojęcia czy jest bo jaki kolwiek przerywnik czy intro przełączam - interesuje mnie tylko INSANT ACCTION :-) . 

Gra ogólnie to RPG ale dla mnie bardziej hack'n'slash w stylu Diablo. 

Niby rozbudowywujesz i lewelujesz postać itp ale to tak ogólnikowo. Bardziej chodzi o zbieranie w grze dodatków i kasy by później ulepszyć broń i zbroję. 

A w grze jest wiele przejść i dróg które warto odwiedzić by właśnie po znajdywać te rzeczy... 

 

Ogólnie jeśli ktoś lubi tego typu gry to szczerze polecam, bo nie będzie zawiwledzony. 

Natomiast jeśli ktoś nie do końca jest przekonany do gatunku to polecam ściągnąć (dużo nie waży bo chyba tylko ok. 26GB) i najlepiej sprawdzić samemu. 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Zagrałem chwilę w tego remastera. Jaka to bida z nędzą. A kiedyś jarałem się tymi nfs. Niestety winne wszystkiemu playground. 

 

Ojej. To mnie zmartwiłeś. Dla mnie to najlepsza wyścigówka na PS3 obok Motorstorm 2 i Burnout Paradise. Zaraz zobaczę jak bardzo mam różowe okularki.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figaro napisał:

 

Ojej. To mnie zmartwiłeś. Dla mnie to najlepsza wyścigówka na PS3 obok Motorstorm 2 i Burnout Paradise. Zaraz zobaczę jak bardzo mam różowe okularki.

Niestety od tego czasu sporo się zmieniło. Prymitywna wydaje się ta gra obecnie. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Figaro napisał:

 

Ojej. To mnie zmartwiłeś. Dla mnie to najlepsza wyścigówka na PS3 obok Motorstorm 2 i Burnout Paradise. Zaraz zobaczę jak bardzo mam różowe okularki.

Nie słuchaj tego typa, tylko zagraj, bo to wciąż jedna z lepszych arcade'owych ścigałek ever. Masa funu zarówno kierowcą, jak i policjantem. Jak masz Pro, to sztywniutkie 60 klateczek i jazda Maclarenem po górskich serpentynach!

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rozi napisał:

Nie słuchaj tego typa, tylko zagraj, bo to wciąż jedna z lepszych arcade'owych ścigałek ever. Masa funu zarówno kierowcą, jak i policjantem. Jak masz Pro, to sztywniutkie 60 klateczek i jazda Maclarenem po górskich serpentynach!

Przykro mi typie, że zapłaciłeś za to pełną cenę, ale ta gra to kasztan imo i płacenie za to w 2021 więcej jak 4 pln powinno być karane. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się kłócić (mam wrażenie że Rozi zrobił się strasznie agrsywny od czasu E3), obie gierki są w Game Passie za 4zł i każdy może sprawdzić która bardziej mu się podoba.

 

Przyznam się szczerze, że sam z ciekawości zagram w tego Need For Speeda i sprawdze czy gierka EA jest faktycznie tak dobra jak Rozi o niej mówi, jeśli tak to tym lepiej dla posiadaczy Passa bo to oznacza że będziemy mieli jeszcze więcej świetnych racerów w ofercie,

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

Nie ma co się kłócić (mam wrażenie że Rozi zrobił się strasznie agrsywny od czasu E3), obie gierki są w Game Passie za 4zł i każdy może sprawdzić która bardziej mu się podoba.

 

Przyznam się szczerze, że sam z ciekawości zagram w tego Need For Speeda i sprawdze czy gierka EA jest faktycznie tak dobra jak Rozi o niej mówi, jeśli tak to tym lepiej dla posiadaczy Passa bo to oznacza że będziemy mieli jeszcze więcej świetnych racerów w ofercie,

Ja się nie kłócę. Wyrażam tylko swoją opinię. Nie moja wina, że komuś z tego powodu pęka tylna część ciała. Sam nie mam problemu jak ktoś piszę, że halo jest generycznym sf (imo tak generycznym, że żaden inny shooter fps nie ostał się na konsolach ale co tam xd). W każdym razie cena gpu to dobra cena żeby samemu sprawdzić tego remastera. Ale też to co jarało mnie x lat temu niekoniecznie teraz też mnie musi jarać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...