Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde skończyłem tylko Yakuzę 0, ściągnąłem Yakuzę Kiwami, a teraz wrzucają siódemkę :(

 

Siódemka powiązana fabularnie z resztą chyba nie jest? Trochę jaranko i prawodopodobnie będzie to pierwszy jRPG od czasów Paper Mario i Parasite Eve jaki skończę, zdecydowanie preferuję bicie badziorów rowerem a nie żelków wielkim mieczem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

To dobrze, w innym wypadku zagrałbym to jakoś w 2077 roku przez brak czasu.

 

Zresztą, kurła, tyle tych gier jest, że musiałbym wyrzucić z domu narzeczoną z psem, przejść na pół etatu, zerwać znajomości i przerzucić się na pół etapu by mieć na to wszystko czas :obama:

Chłopie, dobra rada jak chcesz ograć wszystkie Yakuzy to sobie dawkuj max jedna na pół roku. bo może zmęczyć zwłaszcza jak dojdziesz do Y4-5

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Figuś said:

Chłopie, dobra rada jak chcesz ograć wszystkie Yakuzy to sobie dawkuj max jedna na pół roku. bo może zmęczyć zwłaszcza jak dojdziesz do Y4-5

Tak, wiem. Po skończeniu Yakuza 0 byłem jak wypluty, ale po tygodniu znowu mi się zachciało powrotu do Kamurocho. Zacznę jednak od razu od siódemki, jestem ciekaw nowego systemu gry.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Czoperrr napisał:

To dobrze, w innym wypadku zagrałbym to jakoś w 2077 roku przez brak czasu.

 

Zresztą, kurła, tyle tych gier jest, że musiałbym wyrzucić z domu narzeczoną z psem, przejść na pół etatu, zerwać znajomości i przerzucić się na pół etapu by mieć na to wszystko czas :obama:

Psa zostaw, nad resztą się zastanów. ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Dungeons & Dragons: Dark Alliance, Microsoft Flight Simulator (Console), The Ascent, Hades (Console), Twelve Minutes, Psychonauts 2, Aragami 2, Sable, Back 4 Blood, Age of Empires IV, Scorn, The Anacrusis, Forza Horizon 5, Shredders, Halo Infinite, The Gunk, Hello Neighbor 2, and Among Us (Console) are listed as games that will be coming day one to Xbox Game Pass. Text reads: PLAY THE BIGGEST GAMES DAY ONE THIS YEAR.

wszystkie zapowiedziane gry do game passa na ten rok, szykuje się grube 6 miesięcy a trzeba pamiętać że to z pewnością nie wszystkie tytuły

 

Te z tagiem "2021", to pieśń lodu i ognia.

Mogą wyjść nawet w skutym lodem lutym, albo gorącym, jak ogień sierpniu (2022).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Boomcio napisał:

 

Te z tagiem "2021", to pieśń lodu i ognia.

Mogą wyjść nawet w skutym lodem lutym, albo gorącym, jak ogień sierpniu (2022).

O zimny i skuty lodem luty się nie martwię ale o gorący jak ogień sierpień czy inny mislesiąc już tak... 

U mnie w pokoju jest chyba goręcej jak na dworzu w takie upalne dni stąd obawiam się że XSX może się zagotować i pójść z dymem przy moich długich sesyjkach... 

 

Może nie w temacie pisze ale już skoro zacząłem to znacie może jakąś godna polecenia podstawkę chłodzącą z wentylatorem pod XSX. 

Chodzi mi o to by na takiej podstawce postawić konsole i dmuchała od dołu, by nie zaklucać cyrkulacji powietrza. 

Ogólnie jak myślicie warto na takie upalne dni w coś takiego się pchać i inwestować ? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Boomcio napisał:

@maxoffe  Nikomu się jeszcze XBoskiBox nie przegrzał, więc :dunno:

Znając moje jeb....ne szczęście to będę pewnie pierwszy w te upały co zapowiadają :-) 

Owszem wiem mam gwarę ale 2 tyg. bez konsoli byly by dla mnie ciężkie stąd pytałem czy warto w takie coś się pchać. 

Druga sprawa to jak by mi nie było szkoda gwary to zmienił bym już dawno pastę na ciekły metal. 

Widziałem w necie porównania to sporo mniej gorąca jest wtedy konsola. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...