Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Dwójka powstaje za kwit MSu?

m.in. bo zadebiutuje w Game Passie Day One, a takich rzeczy nie robi się za darmo.

 

swoją drogą pamiętam jakie oburzenie wywołała opinia że bardziej zależy mi na debiutujących w game passie day one tytułach niż czasowych exach i właśnie o tego typu produkcje jak Plague Tale 2 mi chodziło.

Nowa nextgenowa gierka, sequel udanej jedynki dostępna w abonamencie za przysłowiowe 4 zł, a jednocześnie posiadacze innych konsol nie zostaną pozbawieni dostępu i wciąż będą mogli kupić grę.

 

Liczę na więcej takich dealów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Mi bardziej siadł The Messenger - był bardziej rozbudowany, zabawniejszy i miał elementy metroidvanii które uwielbiam. Cybershadow raczej bez rewelacji, ale @XM. chwalił jeśli dobrze pamięam. Może powie Ci nieco więcej.

 

edit: to się zgrali :lapka: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

m.in. bo zadebiutuje w Game Passie Day One, a takich rzeczy nie robi się za darmo.

 

swoją drogą pamiętam jakie oburzenie wywołała opinia że bardziej zależy mi na debiutujących w game passie day one tytułach niż czasowych exach i właśnie o tego typu produkcje jak Plague Tale 2 mi chodziło.

Nowa nextgenowa gierka, sequel udanej jedynki dostępna w abonamencie za przysłowiowe 4 zł, a jednocześnie posiadacze innych konsol nie zostaną pozbawieni dostępu i wciąż będą mogli kupić grę.

 

Liczę na więcej takich dealów w przyszłości.

Ty już się nie tłumacz. Przecież wiadomo, że uskuteczniasz tutaj pr gadkę i że pisałeś zupełnie co innego cyniku. xdxdxd

Odnośnik do komentarza

no niektórzy lubią takie teorie spiskowe, że jak ktoś ma pozytywne zdanie na temat xboxa to oznacza że od razu jest jakimś pracownikiem Spencera czy coś w tym stylu XD

 

Wydaje mi się że nic złego na forum nie robię, ot wyrażam swoje zdanie (nawet jeśli jest odmienne od zdania większości),od czasu do czasu wrzucam interesujące wieści z branży, oraz staram się ze wszystkimi żyć w zgodzie i nikogo nie obrażać i to chyba wystarczy by niektórzy mnie nie znosili, co jest nie powiem całkiem zabawne gdy biegają i próbują dogryzać. Nawet jak zrobiłem sobie przerwę od forum to niektórzy nie mogli przestać o mnie pisać xd

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

no niektórzy lubią takie teorie spiskowe, że jak ktoś ma pozytywne zdanie na temat xboxa to oznacza że od razu jest jakimś pracownikiem Spencera czy coś w tym stylu XD

 

Wydaje mi się że nic złego na forum nie robię, ot wyrażam swoje zdanie (nawet jeśli jest odmienne od zdania większości),od czasu do czasu wrzucam interesujące wieści z branży, oraz staram się ze wszystkimi żyć w zgodzie i nikogo nie obrażać i to chyba wystarczy by niektórzy mnie nie znosili, co jest nie powiem całkiem zabawne gdy biegają i próbują dogryzać. Nawet jak zrobiłem sobie przerwę od forum to niektórzy nie mogli przestać o mnie pisać xd

Cholera dopiero teraz zajrzałem do tematu abandined i jakbym przewidział rozwój wypadków. :D

Swoją drogą dobre teorie spiskowe tam się uskuteczniają. 

:obama:

A i podejrzewam po prostu, że niektórzy mają jakieś psychiczne problemy. W końcu statystycznie sporo takich osób jest w populacji i dlaczego forum miałoby być jakimś wyjątkiem. Co poradzisz? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...