Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś zamówił edycje Ultimate w Empiku (była do wyrwania za ~290zł), to informuje ze tak jak cyfrówkę, powinien dostać swoje pudełko 4 dni wcześniej. W ich systemie widnieje normalnie data wysyłki jako 27.09 (zawsze wysyłają gry dopiero w dniu premiery), ale przycisnąłem ich trochę, że wprowadzają klientów w błąd zawierając w opisie informację ze Ultimate daje dostęp 4 dni wcześniej, wiec jakiś czas po wiadomości że "skontaktują sie w tej sprawie z dostawca" napisali mi o wysyłce tej edycji 4 dni przed podstawowymi. :)

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu odpaliłem pierwszego horizona i myślę sobie - wow, jak to wyglada! Poprzednia generacja, ale daje radę, jedyne wyścigi z jakimi miałem do czynienia na tej generacji to driveclub, ale mimo wszystko forza zrobiła. Potem odpaliłem 3ke to oczy mi wypaliło i zagubiłem zęby. Bajka, do pełni szcześcia jeszcze tylko ten pop up, ale na to mogę zamknąć oczy. Taka radość ze zmiany na xone

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza

pogralem w demko, jezu jakie to jest dobre :banderas: progres przechodzi z demka do pelnej wersji ? 

 

Nie, demo zresztą resetuje się przy każdym uruchomieniu.

 

Moja wrażenia z demka również są bardzo pozytywne :)   Zauważyłem, że otoczenie stało się bardziej zniszczalne względem FH2 i auto nie staje jak wryte na każdym słupie bądź drzewie (choć dalej na te drugie trzeba uważać). Noc w połączeniu z oświetleniem wygląda bardzo realistycznie - zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Można się rozwodzić znacznie dłużej na temat plusów, ale zostawię to sobie na czas po wyjściu pełnej wersji :)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, na grę nie ma embargo. Ultima ma mieć na stanie Horizon 3 w czwartek / piątek. Zatem jest szansa na pogranie już w ten weekend. Jak ktoś ma odbiór osobisty to zapewne pogra w weekend. Nie wiem czy to dotyczy każdej wersji, bo ja brałem zwykłą i o taką pytałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...