Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gmeru przyjdę do Ciebie do domu na TELEWIZOR. Zrobię obiad.

 

hyhy w ogóle to my robimy raz na jakiś czas zloty HD maniaków ;) i już widzę, że na takie coś wypadałoby zrobić jakiś fajny pokaz. Coś czuję, że na WGW rodzimy oddział też się postara coś ogarnąć. To jest niestety ten typ efektu ;), że trzeba zobaczyć w realu. Foteczki itd. to nawet nie za bardzo warto wchodzić w dyskusję bo dyskusja o fotkach HDR to są jaja ;p Ale pamiętacie ten pokaz HDR na konfie Sony? To w sumie nie był fake jak się spodziewałem, efekt wyszedł podobny...

 

4-1.jpg

 

5-1.jpg

 

Ten TV w 49 calach, 7500 tys :-)

 

No to jest KS9000 to można na ceneo popatrzeć. Ale Samsung KS7000 da taki sam efekt właściwie.

 

Na gamerankings 92,10% meta 90, a uzasadnienie tej słabej recki pokazuje ze gość trochę nie ogaarnia

Gmeru jaka cena tego samsunga ? :)

 

Na ceneo stoi od 22 kloca :obama: Z drugiej strony wiem, że to zabrzmi :dynia: ale to jest dobra cena jak za 78". Do tej pory w tej cenie stały/stoją 65" (16-22k) z tym najlepszym HDR. Tyle, że ten Samsung może i ma super HDR ale np. czerń to już niższa liga.. to nie jest full LED z dużą ilością stref. Stąd taka cena. Gdyby był taki jak Panasonic DX900, Samsung JS9500, Sony ZD1 to by w 78" stał pewnie za 50K XD Natomiast gry to gry i nie ma aż tyle czarni jak w filmach dlatego inaczej na to patrzę i wygląda to wszystko mega. Wczoraj znowu porobiłem trochę widoków. Wyobraźcie sobie jak to k... wygląda.. OMG Ta gra jest jednym wielkim pokazem HDR. 

 

forum_P2290133.thumb.jpg.f96a7796fb731d2

 

forum_P2290137.thumb.jpg.88f4359787c5df1

Odnośnik do komentarza
A są jakieś dobre TV 4K HDR 40-45"? Nie każdy chce mieć dwa metry przed oczami 55-70" krowę. A jak jest z lagiem przy odpaleniu HDR? Czytałem, że obecne modele TV za bardzo sobie z tym nie radzą.

 

 

Nie ma takich calarzy na ten moment :( Od 49" jak dobrze widzę czyli Samsung SUHD. Myślę, że wszystko przed nami i za rok zobaczymy kolejne TV (mniejsze, tańsze bo nie widzę powodu by HDR nie ładować do małych - z 4K to głupota ale HDR widać zawsze), i w ogóle monitory! Przecież na ten moment nie ma monitorów z HDR...

 

Z lagiem jest różnie. I trzeba go zmierzyć w HDR. Na Samsungu akurat jest tak samo mały - 21ms. Ale to jak mówię: wszystkie TV do weryfikacji.

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...