Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam warthoga ! I beka z graczy narzekaczy xD podstawowa zawartość FH3 jest masakrycznie duża

Ale nikt tego nie neguje, jedynie DLC rozbijane poza sesson passy, vipy, wersja Ultimate, w ktorej powinno byc wszystko za darmo (a pozniej sie okazuje ze jest milion dodatkowo platnych pakietow i co najwyzej znizka na wieksze DLC) uwazam za rak branzy. Z Destiny beka, z BF beka (chociaz tam przynajmniej placisz raz za wszystkie dodatki) ale jak Turn10 robi to samo, to spoko, bo dali duzo aut na starcie - no typowy Xbox.  :blink:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

U mnie ten kod rabatowy nie działa :/

 

edit: ok działa, nie można być zalogowanym :)

 

edit 2: po wpisaniu kodu jest 314zł, ale po dalszym zalogowaniu jest normalnie 349zł "Ten kupon promocyjny jest przeznaczony dla innych użytkowników - nie daje Tobie prawa do zniżek."

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza

Ważne info dla osób będących w Preview:

 

 

We’ve identified an issue in the current 1610 Preview update which impacts game save data for Forza Horizon 3. Users who pre-ordered the Forza Horizon 3 Ultimate Edition will receive early access beginning tomorrow (9/22), and we will be releasing a new 1610 Preview update tomorrow morning (estimated 11:00 AM PDT) to fix this issue.

 
For Preview users who have access to Forza Horizon 3 prior to the release of this new 1610 Preview update (New Zealand and Australia), please be aware that until your console has downloaded the latest 1610 Preview update, you may lose saved progress in Forza Horizon 3.
 
 This issue occurs when reaching a certain threshold of game save data and is impacted saving career progress, saving screenshots, and importing designs from previous Forza titles. Please be aware that when saving career progress this issue will not indicate an error is present, however, upon restarting the game saved progress may be lost.
 
Thank you for your understanding and we will communicate more as we push out the new build with the fix over the next 24 hours.

 

ŹRÓDŁO: http://forums.xbox.com/xbox_early_access/update_preview/update_preview_forums/xosu_1610/f/5637/t/2210285.aspx

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zarezerwowałem, ale ktoś mi wytłumaczy czemu cena po rabacie mi wyszła 305 zł :D

 

Rabat odliczyło od kwoty 339 zł, czyżby obniżyli? Na potwierdzeniu zamówienia w e-mailu też mam do zapłaty 305 zł :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...