Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś z was taki przypadek, że zaliczył strefę driftu na 3 gwiazdki po czym po ponownym uruchomieniu gry postęp w niej w ogóle nie został zapisany? Ostatnio męczyłem się z jedną taką strefą i w końcu udało mi się wbić upragnione trzy gwiazdki (a było to z dobre dwa tygodnie temu) i wczoraj włączam grę i przez przypadek akurat tamtędy przejeżdżałem i co widzę - zero gwiazdek... Nie ogarniam  :whyyy:

Odnośnik do komentarza

przypominam że w piątek nowy forzathon + 30% zniżki na wszystkie samochody w salonie.

 

jeszcze jakby ktoś polował na Terradyne Ghurka żeby zrobić jej fotkę to jest w klasie A w Offroadzie. za szóstym odpalonym wyścigiem pojawiła się w stawce i teraz jestem spełniony mając wszystkie foty :)

Mnie bardziej ciekawi kiedy wreszcie będzie można ją jakoś zdobyć. W FM6 zupełnie mi nie pasowała, ale tutaj bym z chęcią pośmigał po bezdrożach.

Odnośnik do komentarza

Gra jest piękna, ma kilka fajnych patentów ale mnie irytuje! Nasrane tych ikonek na mapie i nie wiem za co się złapać. Teraz niby kieruje mnie na mistrzostwa, gdzie samochody są w cenach 2-10 milionów Cr (poza jakąś biedną starą Alfą), a cholerka nie mam tyle kasy. Teraz jest -30%, no ale to dla najtańszego Koenigsegga czy FXX K daje dalej ok 2 mln! Sprzedałem 2 samochody HE i mam, ale żydzę i wziąłem udział w aukcji i czekam.

IMO FH 2 z tymi wycieczkami było lepsze, bo się jechało do punktu, kilka zawodów i dalej...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przecież możesz dowolnie sobie wybierać jakie zawody chcesz robić. Jak Ci się podoba, to możesz całą grę ścigać się autami za 30 tys. kredytów. Jak się gubisz z listą zawodów to po prostu sobie wyłącz na mapie część z nich.

 

Jak gry prowadzą za rączkę to płacz, że developer ma graczy za idiotów, a jak daje swobodę i pozwala dopasować grę pod indywidualne gusta, to płacz, że nie prowadzi za rączkę jak... no tych idiotów za których gracze niby nie chcą być branymi ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie akurat ta dowolność przerasta. A co do kreatywności... Wydaje mi się, że tych. Mistrzostw nie mogę skonfigurować pod siebie. Ew. Ana podpowiada mi by kontynuować te zawody, więc może już za późno bo wybrałem już typ... Tak czy inaczej teraz się nie da. Kupiłem normalnie w sklepie tego FXX K. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...