Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ultimate Master Race piękny kawalerze - 115 zł za Expansion Pass, czyli jedyne 57,50 zł za jeden dodatek na premierę :obama:

Mam ultimate piękny kawalerze i tym bardziej czuję się dymany, bo na grę i dodatki wydam 500 zł :)

 

Ogólnie horizon 2, 3 i Forza kupiłem ultimate i nigdy więcej tego nie zrobię chociaż uwielbiam tą serię. Ale ile można dawać się doić.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak EP kosztuje normalnie 162,50 zł to pojedynczy dodatek samodzielnie pewnie 90-100zł (w EP jest taniej).

 

Ultimate Master Race piękny kawalerze - 115 zł za Expansion Pass, czyli jedyne 57,50 zł za jeden dodatek na premierę :obama:

Mam ultimate piękny kawalerze i tym bardziej czuję się dymany, bo na grę i dodatki wydam 500 zł :)

 

Ogólnie horizon 2, 3 i Forza kupiłem ultimate i nigdy więcej tego nie zrobię chociaż uwielbiam tą serię. Ale ile można dawać się doić.

Mi wyjdzie wszystko za 420 zł :obama:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Expansion pass to tylko dla tego zimowego dodatku czy jeszcze coś tam ma być?

 

Jaki byłby sens Expansion Pass dla jednego DLC hav7n?  :reggie:  EP obejmuje dwa duże dodatki, ten zimowy i jakiś który ma wyjść w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

No ja miałem kombinowane zdrapki zawsze bo akurat się trafiały, więc można 100 odliczyć. Ale tak czy siak to jest dojenie:) Zresztą, mniejsza, odeszlim od tematu :)

Oby ten dlc dał sporo godzin grania w śniegu. Mogliby dać jakiś gameplay.

Widziałeś cenę Forza Horizon 3 w czarny piątek? Na brytyjskim Amazonie kosztowała 23 funty. Jeśli masz ciśnienie na Day One to płacisz, jeśli nie to po dwóch miesiącach kupujesz, za połowę ceny ;) nie jest tajemnicą, że ekskluzywne gry na Xbox One tanieją szybciej niż crapy, pokroju nowego Tony Hawka. Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Premiera dlc zimowego 13 grudnia. Ogólnie trochę biednie jeśli chodzi o auta...

 

http://forzamotorsport.net/en-us/news/FH3_Blizzard_Mountain_Announce

Mi w sumie tylko Subaru średnio leży, reszta bardzo fajna. No i ciekawe jakie auto będzie do odnalezienia. Mam nadzieje że niedługo wypuszczą jakiś zwiastun gdzie pokażą zamieć śnieżną, już się nie mogę doczekać :)

Odnośnik do komentarza

To tylko info o promocji ;)

 

Teaser DLC dopiero w niedziele podczas transmisji Forza Racing Championship. Pojutrze standardowo kolejny carpack.

 

We’re just a few days away from the launch of Blizzard Mountain but you’ll be able to get a first glimpse of the snow-covered action if you tune into our Forza Racing Championship Grand Finals, where we’re airing a teaser of the full Blizzard Mountain trailer during the broadcast.

 

Edytowane przez marcin33
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...