Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem przepustke sezonową za 114 zł  przed chwilą . Hype skoczył . Ktoś się pisze na wspólne granie w tygodniu. Dzisiaj muszę uruchomić ściąganie forzy z dodatkami bo miałem przerwę. Czas na dysku konsoli miejsce dla króla zrobić:) 

Odnośnik do komentarza

 

Pewnie koło 16.

Jak coś to dlc waży 3.6GB, wczoraj na streamie z Forza Racing Championship cudem udało mi się zdobyć kod, więc dodatek już leży na dysku :) Teraz tylko czekać do jutra na aktualizacje.

Wyrwałeś za darmoszkę? :blink:

Tak, włączyłem akurat końcówkę streamu gdzie co jakiś czas wrzucali kody. Ostatni udało mi się zdobyć  :D Trzeba było tylko szybko przepisać kod przed innymi.

Odnośnik do komentarza

Zmarnowany potencjał gry. Wyobraźcie sobie taką Forze, 0 autentycznych tras, wszystko zmyslane, zatrudnieni byli pracownicy evolution, trasy miejskie i szutrowe, błoto a'la motorstorm, dynamiczna pogoda z burzami, sztormem i innym syfem, 24 auta na trasie, nielicenjonowane auta powykręcane w stylu motorstorma i carmageddona. Tak powinien wyglądac horizon 4, tylko microsoft nigdy by nie mial jaj by taki ambitny projekt zatwierdzic, licencjonowane fury i otwarty swiat, to sprzedaje teraz samochodowki. Model jazdy w Forzie to perfekcja, brakuje szalenstwa w samej grze jednak, wszystko chłodno wykalkulowane w excelu by trafic w szeroki target.

Sony zabilo evolution, nadzieja w MS, i playground games, gracze gnoją ms ze tylko gearsy forza i halo, mają szansę z takimi studiami jak playground stworzyc cos rewolucyjnego w gatunku, niech tylko zrobią ten odwazny krok!

Odnośnik do komentarza

Kupiłem przepustke sezonową za 114 zł  przed chwilą . Hype skoczył . Ktoś się pisze na wspólne granie w tygodniu. Dzisiaj muszę uruchomić ściąganie forzy z dodatkami bo miałem przerwę. Czas na dysku konsoli miejsce dla króla zrobić :)

W sklepie MS widzę po 162 PLN - skąd taka zniżka? :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To nie temat na takie dyskusje. Powiem tylko, że online, to nie był jedyny aspekt gry, którego nie ogarnęli. Playground Games to obecnie jeden z najwydajniejszych developerów w branży biorąc pod uwagę, że takie gry jak FH2 czy FH3 robią w niecałe 2 lata.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie pisze, ze sa wydajni i utalentowani. Ty kazdą taką dyskusję odbierasz jako atak na xboxa czy co? Nie ma takiego wysokooktanowego arcade w tej generacji (w poprzedniej motorstormy były, fuel był). Po prostu gatunek złapał stagnację, i ja osobiscie rzygam robieniem ze wszystkiego open world (patrz mgs V, a jakby mial strukture GZ to byloby goty). Jest tyle mozliwosci, dać budżet i wolność kreatywną, i można robić cuda, tylko MS musi jaja wyhodować, bo ile jeszcze pociągną na tych zwycieranych markach? Halo i gearsy juz sie ludziom przejadly, forza tez bedzie spadek zaliczać, jak będą klepać to samo. Samym Scorpio, 4k i HDR będą się ratować? Hardware mają genialny owszem, ale topowe gry to czysty excel, dobry jakosciowy i dopracowany ale jednak brakuje w nim duszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...