Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko - kupiłem mapę skarbów żeby odkryć w końcu wszystkie tablice w podstawce i BM. Te w BM się ładnie pokazały, ale po przejściu do głównej wyspy pokazuje mi tylko te, które już odkryłem i zastanawiam się teraz czy achievement jest liczony razem z HW czy bez niego? Nie ukrywam, że trochę to dziwne i zastanawiam się czy to jakiś błąd czy o co chodzi? 

 

Edysław: Jak człowiek zmęczony to i opcji nie widzi :D Wystarczyło Y nadusić na padzie żeby się wszystkie znajdźki pokazały :dynia:

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Forzathon na ten weekend

 

#Forzathon Roaring Through
Perform 20 Speed Skills to earn 25,000 XP AND 50,000 CR

#Forzathon Flora And Fauna
Complete a Bucket List challenge that ends in the Rainforest to win 3 Wheelspins

#Forzathon Party Animals
Complete 3 Playground Games to win the Viper SRT10 HE AND 120,000 CR

#Forzathon Running Wild
Complete 3 Races in a Jaguar to earn the Jaguar XJ220 HE AND 95,000 XP

Odnośnik do komentarza

To już wiem czemu uciekłeś jak chciałem z Tobą w BM pojeździć :P

 

Btw. zrobiłem ostatniego achievka z podstawki robiąc wyścig na 25 okrążeń z pro avatarami - możecie mi mówić, że jestem nienormalny, ale zrobiłem 25 kółek Goliata :D 3 mln XP wpadło i w sumie to nic ciekawego za losowania :P

Odnośnik do komentarza

Ostatni dzień na wykonanie Forzathonu:

 

#Forzathon Prowling
Complete a race in the Plymouth Prowler to earn 75,000 XP AND 50,000 CR

#Forzathon Lunacy
Complete 3 Danger Signs to earn 55,000 XP AND 200,000 CR

#Forzathon Howling
Get 3 Stars on a Speed Zone to win the Lykan Hypersport

#Forzathon Moonglow
Complete a Street Race to win 3 Wheelspins

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem z osiągnięciami w Hot Wheels. Odblokowałem już klasę S1, a mimo to nie wpadł mi trofek "Gaz do dechy" za wymasterowanie klasy A i właśnie dostęp do klasy S1. To samo z odrestaurowaniem zaginionego auta na wyspie czy w ogóle nie liczy mi postępu w rozbijaniu tablic premiowych. Jakies rozwiązania czy po prostu znowu coś serwery MS nie ogarniają?

Odnośnik do komentarza

Hard reset nic nie dał. Próbowałem też wbić te niektóre osiągnięcia na szybko, usuwając sejw offline, wbić wymagane czynności i znowu usunać sejw, by pobrało mi później tego właściwego z chmury. Spróbuje jeszcze z factory reset później albo po prostu przeczekam, bo kiedyś miałem podobną sytuację z UFC 2, gdzie było 100 % postępu w osiągnięciu, a mimo to aczik nie wpadł. Osiągnięcie wpadło dopiero po jakimś czasie, nie wiem czy nie tygodniu lub dwóch.

Odnośnik do komentarza

Ok udało się po factory resecie. Odblokowałem jedno osiągnięcie za wygranie wyścigu autem z 68 i praktycznie od razu wpadły następne: za odrestaurowanie klasycznego Forda oraz zaczęły naliczać się postępy następnych. Później odblokowałem dostęp do wyścigów S2 to i wpadł aczik za te klasę jak i ten wcześniej zbugowany z S1.

 

Dzięki kubson :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...