Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź sobie w Poziom Trudności i powybieraj sobie opcje, które chcesz mieć włączone. Domyślnie włączone jest praktycznie wszystko, oprócz chyba kontroli stabilności. Ja przy Horizon chce się dobrze bawić więc kontrolę trakcji i ABS mam włączony. Symulacyjny tryb jazdy też dla mnie mija się z celem bo to nie Motorsport, ale to jest właśnie dobre, że każdy może dostosować sobie model jazdy do własnych potrzeb. A sam poziom SI to już zależy. Przy wbijaniu aczików ustawiam sobie na średni, ale przy mistrzostwach już sobie jade na najwyższym.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

Forza has teamed up with motorsport-lifestyle brand Hoonigan to bring some of the most iconic Hoonigan cars to Forza Motorsport 7 and Forza Horizon 3. Fans who  pre-order Forza Motorsport 7 digitally will receive Hoonigan Car Packs for both games at no additional cost (Note that players who have previously pre-ordered Forza Motorsport 7 digitally before today’s announcement will also receive the two Hoonigan Car Packs).. The Forza Horizon 3 Hoonigan Car Pack will become available on Aug. 15 for free in the Xbox Store for Forza Motorsport 7 pre-order customers, with the Forza Motorsport 7 Hoonigan Car Pack available to play on Sept. 29 for Ultimate Edition owners through early access, and Oct. 3 for Standard Edition owners.

 

 

Lista osiągnięć oraz więcej info: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_hoonigan_car_pack

 

A myślałem że to już koniec z DLC do FH3 :D

Odnośnik do komentarza

Ktoś sprawdzał czy zakupione dodatki do FH3 na jednym koncie Xbox Live da się odpalić na drugim? Chodzi mi konkretnie o Expansion Pass :)

 

EDIT: Problem już rozwiązany - znowu będzie grane - tym razem pora na Hot Wheels :banderas:

Da się, tylko to drugie konto musi być mieć ustawionego Twojego Xboksa jako główną konsolę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...