Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Kruk mnie nahajpował na Godrizona 3 i dziś odpaliłem sobie na One. Jaka ta gra jest cudowna :fsg: przejechałem sobie 2 mistrzostwa, zostało jeszcze z 15 do 100% i parę aczków do calaka. Nawet przy okazji zrobiłem sobie forzathona, ale muszę zauważyć kilka rzeczy, których wcześniej nie widziałem/nie zwracałem uwagi i pozwolę je sobie przytoczyć:

 

- Gra potrafi co chwila chrupnąć, zwłaszcza jak się zasuwa ~300km/h po ulicach. 

- Muzyka również potrafi chrupnąć, niezależnie od rozgrywki

- nie potrafię utrzymać na drodze hipersamochodów xD No nie potrafie, bawię się tym gazem a i tak wyrywa mi go do przodu i sruu na zakręcie w krzaki. bez asysty nie potrafię... ale tak miałem od początku, teraz mnie to jakoś mocniej dotknęło właśnie przez forzathon.

- Nie wiem czy to wina gierki, czy Xboxa, czy czego innego, ale jak gram na słuchawkach, to dźwięk niemiłosiernie się tnie, zacina, no rzadko kiedy da się komfortowo jechać i grać na słuchawkach. Nie zauważyłem podobnego problemu w innych grach, ale może dlatego, że w innych nie mam takiego natężenia dźwięków. Wcześniej tak raczej nie miałem. 

 

Wszystkie uwagi dotyczą Godrizona 3 odpalonego na Xbox One FAT zainstalowanego na dysku wewnętrznym 

Odnośnik do komentarza

Ale to akurat prawda - gra łapie takie zawieszki raz na jakiś czas, gdzie totalnie freezuje obraz i po mniej więcej sekundzie wraca do pełnej płynności. To nawet nie jest spadek FPS'ów tylko totalny zawias :) Wałkowane wiele razy i jak widać Turn10 nic sobie z tego problemu nie robi :P

Odnośnik do komentarza

Trudno żeby Turn 10 sobie cokolwiek z tego robiło skoro nie oni robili grę ;) Coś tam kojarzę, że ze 3-4 razy miałem jakąś milisekundową "ścinkę", ale to marginalny i całkowicie pomijalny problem.

 

Rayos: A nie masz przypadkiem tego zestawu słuchawkowego (nauszny) od MS? Bo ten typ tak ma i jest to niezależne od gry.

 

no to mi podczas wczorajszej godzinnej sesji ścinało często gęsto, co parę minut na sekundę. muzyka też się ścinała, nawet jak puszczałem na TV a nie po słuchawkach

 

W odpowiedzi na pytanie: nah, nie używam tego, sprawdzałem właśnie czy to nie wina słuchawek, ale takie same efekty miałem na sony gold 2.0, krakenie razera i dokanałowych vitowych. Wszystkie podpięte bezpośrednio pod jacka w padzie, nie testowałem jeszcze przez adapter, ale wątpię, żeby to pomogło :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Mam informacje z zaufanego źródła, że FH3 dostanie na XoX tryb FHD+60fps. Nie wiem niestety, czy na premierę konsoli.

 

Gearsy 4 dostaną update gdzie będzie sobie można ustawić performance mode (60fps) w kampanii/hordzie. Jest duża szansa że i Horizon 3 też. To byłby niszczator :obama:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...