Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś Porsche którego nie było jeszcze do zdobycia jest?

Czy ja muszę grę odpalać czy gdzieś jest w necie info jakie są nagrody. Jeśli jest jakieś nowe Porsche będę zainteresowany...

E. Chyba juź wiem, że nie.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Ja się cieszyłem, jak zrobiłem podstawkę na 98% (zostały tylko tablice) i wtedy właśnie pojawiło się BM i niedawno HW - teraz mi zabili ćwieka, ale nie odpuszczę ;) Ale zanim wyjdzie kolejny FH (a wierzę, że tak się stanie), to spokojnie zrobię sobie drugą część i może nawet powrócę do jedynki :D

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam :( A ktoś teraz może ma czas pograć? Bo wieczorem jestem out i jeżeli nie dam rady dzisiah to dopiero jutro to będę w stanie ogarnąć ;)

 

Co do Ebisu to wystarczy rewelacyjny drift i zaraz potem przejście na rewelacyjny manewr w powietrzu - polecam górki kolo lotniska - 5 .minut roboty :)

Odnośnik do komentarza

No jasna cholera, robię te drifty i skaczę jednocześnie i nie wbiło tego ebisu jeszcze ani razu. Co za beznadziejny forzathon :/.

 

Edit: Bo to jest min. great drift + min. great air + min. great drift. Nie można mieć niczego innego pomiędzy, żadnego wreckage, zwykłego drift/air czy np. two wheels.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Wakacje w pełni i widzę, że cisza w eterze ;)

 

 

Friday June 30 - July 3 DRIVING TOWARD PERFECTION

#Forzathon Express Lane
Get 3 Stars on a Speed Zone to receive 150,000 CR

#Forzathon Follow The Leader
Perform 10 Draft Skills to earn 55,000 XP

#Forzathon Cloud Nine
Perform 3 Triple Pass Skills to win 3 Wheelspins

#Forzathon End Of The Line
Win a Championship to win the Porsche 944 Turbo

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Starts Tuesday July 4

#Forzathon Freedom Of The Road
Complete 3 Races in Classic Muscle to win the ’70 Chevelle Super Sport HE and 50,000 CR

#Forzathon Get Together
Complete an Online Adventure to win 3 Wheelspins

#Forzathon Bursting In Air
Perform 20 Ultimate Air Skills to win the #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR

#Forzathon Rallying Cry
Complete a Race in a Classic Rally car to receive 55,000 XP and 120,000 CR

 

I w tym momencie się załamałem, bo akurat we wtorek i środę mnie nie ma ze względu na wyjazd służbowy i mi przepadnie Forzathon :/

Odnośnik do komentarza

Późno wieczorem dopiero. Jak na 20 zajade to będzie dobrze. Zanim konsole włączę to pewnie przed 22 optymistycznie. Pewnie dzisiaj coś pogram co nieco i na ryj do wyra. Jutro wieczorem będę nadrabiał zaległości to można pośmigać :) będziesz mnie widział live, i tym bardziej w grupie, to wbijaj śmiało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...