Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po całym gameplayu i spoconyobama.jpg. dżijzas jakie będzie granie. ta beztroska, czysty fun z prowadzenia auta, te tereny, ta muzyka, ten klimat zabawy. teraz tylko czekać na koniec lipca/sierpień na demo a we wrześniu znikam na tydzień :)

 

+po raz kolejny CHVRCHES w ost :wub:

 

+ w filmiku z menu przygrywało

Odnośnik do komentarza

 

Możliwe, że funkcja odtwarzania własnych kawałków nie będzie dostępna w Polsce, ponieważ opiera się na usłudze Groove, a ta nie jest aktywna w naszym kraju. Być może zmiana regionu w konsoli okaże się pomocna.

Nic to nie pomoże, gdyż dostępność usługi zależy od kraju na jaki masz zarejestrowane Twoje konto Live. Zmiana regionu konsoli nic tu nie da, sprawdzone na własnym przykładzie.

 

 

Kawałki z OneDrive odtworzyłem przez Groove na telefonie za pomocą VPN. Na początku wyskoczyło mi okienko logowania po polsku, ale potem wszystko działało już normalnie. Oczywiście na konsoli nie warto użerać się z VPN-em, dlatego mam nadzieję, że w grze zdołają ogarnąć bariery regionalne. Mimo wszystko wolałbym posłuchać kawałków "wtopionych" w grę aniżeli korzystać z nadchodzącej możliwości słuchania muzyki w tle, która będzie działać na zasadzie zagłuszania innych dźwięków (chyba że ogarną jakiś kompresor, ale na to bym nie liczył :P ).

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

ja tam póki co widziałem fury od liberty walk. do wszystkich będzie można co nieco dodawać?

Mam nadzieje że do większości, na razie wiadomo tylko tyle:

 

 

We’ve got a wealth of new visual customizations for a huge number of cars in the game, including new off-road and rally parts, more than 30 new rim styles from manufacturers like Rotiform, Fifteen 52, and ADV.1 and, for the first time, widebody kits from industry leaders like Rocket Bunny and Liberty Walk. And that’s in addition to the full slate of livery and tuning options that Forza fans have come to expect in the series.

Odnośnik do komentarza

Macio, a nie masz przypadkiem mocarnego PC-ta?

 

Wczoraj nie byłem jakoś zachwycony, ale przespałem się z tym i przyznam, że nie tylko bardziej odpowiada mi klimat (lasy), ale i gra wygląda O B Ł E D N I E (wyścig na plaży z konca trailera :obama: ). Dwójki nie skończyłem, ale FH3 chcę mocno.

Odnośnik do komentarza

Macio, a nie masz przypadkiem mocarnego PC-ta?

 

Wczoraj nie byłem jakoś zachwycony, ale przespałem się z tym i przyznam, że nie tylko bardziej odpowiada mi klimat (lasy), ale i gra wygląda O B Ł E D N I E (wyścig na plaży z konca trailera :obama: ). Dwójki nie skończyłem, ale FH3 chcę mocno.

Nie mam, mój PC sobie pojechał. 

Natomiast Horizon 3 jest u mnie w TOP3 najlepszych gier tych targów, fenomenalna produkcja się szykuje i PC dla niej składać nie będę, na laptopie nie ma co grać, czas rozejrzeć się za Xone powoli - do września mam czas ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Muszę poznać tę urzekającą historię :]

 

ou dejm no to grubo, long story short -> macio wrzuca do zakupów growych zdjęcia podzespołów do PC za ~10 koła po czym pisze bloga na ppe, że pożyczony sprzęt master race jednak nie jest taki fajny bo macio wchodząc pod pulpit spędził w ustawieniach 5h a pograł 5 min w Quantum Break po czym sprzęt oddał i wrocił do grania na ps4 :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...