Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajnie się czyta te wypowiedzi, jakby nie patrzeć początkujących. Od razu człowiek przypomina sobie, że miał dokładnie tak samo. Samo dojście do matki to był hardkor ale "jeszcze jeden run".

A później nabiera się takiej wprawy jak pisze raven_raven, przechodzi się wszystko prawie bez hita, nawet na słabszych itemach. Poczekajcie aż odkryjecie dalsze poziomy, ukrytych bossów i postać Losta :P

Ile ja setek godzin spędziłem na kibelku przy isaacu na zasadzie "no to jeszcze jedno podejście" :obama: Ogólnie polecam granie w to na kibelku, dodatkowa wczuwka gwarantowana. 

Z czasem oprócz uczenia się przeciwników dochodzi jeszcze umiejętność podejmowania właściwych wyborów przy podnoszeniu itemów, tego czy wchodzić do danej komnaty czy lepiej odpuścić, tą ogromną losowość da się poskromić do pewnego stopnia. Oczywiście nadal jest tak, że jak na starcie dostaniemy dobry modyfikator to każdy kolejny level robi się dla nas coraz prostszy, aż do momentu w którym od naszego god level taka VITA zaczyna wypluwać z siebie obraz w 10-15 k/s.

 

Jaha, wyrabia się strategia co robić a czego nie należy. I jak na początku bada się każdy pokój, niszczy wszystkie gufna a przede wszystkim ciągle myśli o serduszkach tak później te tematy tracą na znaczeniu.

 

Dla porównania jak to jest zacząć od nowa, odpaliłem sobie nowy save slot i... przeszedłem basement (i prawie cavesy) na no damage. Po paru miesiącach przerwy w grze :D

Odnośnik do komentarza

The Bloat śmieć, zgadzam się. Zbyt dużo się dzieje w walce z nim naraz jak na przejściowego bossa: para oczu latająca po polu bitwy, krew wokół niego zakrywająca połowę pokoju, skakanie, strzelanie ośmioma pociskami. I jeszcze ta wytrzymałość.

 

poza tym uważam że The Bloat powinien zostać znerfiony

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

nie no, widać bo animacji twarzy, jakby się do sra,nia zabierał xd

 

tylko po prostu trzeba uważać na więcej rzeczy podczas tej walki, jak sam zwróciłeś na to uwagę

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...