Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się czyta te wypowiedzi, jakby nie patrzeć początkujących. Od razu człowiek przypomina sobie, że miał dokładnie tak samo. Samo dojście do matki to był hardkor ale "jeszcze jeden run".

A później nabiera się takiej wprawy jak pisze raven_raven, przechodzi się wszystko prawie bez hita, nawet na słabszych itemach. Poczekajcie aż odkryjecie dalsze poziomy, ukrytych bossów i postać Losta :P

Odnośnik do komentarza

To jest ciekawe w sumie, bo easy w teorii daje nam więcej czerwonych serduszek i jest mniej mocnych przeciwników, więc też ciężej zginąć. Z drugiej strony obrywając po czerwonych i tak tracimy szansę na DWTD, a na dodatek mamy słabsze itemki. Więc może i zajdziemy dalej, ale będziemy słabsi.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

lel na 3 piętrze pokonałem bossa, pojawiły się drzwi i najpierw myślałem że to umowa z diabłem, a to kolejny boss xD. pokonałem i przeskoczyłem o jedno piętro bez konieczności jego czyszczenia. to jest losowe?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tak, losowe. Miałeś 'Curse of the Labyrinth' wtedy poziomy są większe, mają 2 item roomy, 2 boss roomy i omijasz jedno piętro.

Lubię jak to się dzieje na pierwszym poziomie. Masz wtedy dwa item roomy bez wykorzystania ani jednego klucza.

Odnośnik do komentarza

Ech, takiego miałem teraz runa, chyba mój najlepszy. Item z ręką ojca która miażdżyła przeciwników, dużo serduszek, żyć nie umierać, Matce zostało dosłownie parę pikseli HP, nie wiem kiedy ja te serduszka w walce z nią potraciłem :(.

 

Ta gra jest niesamowita, ledwo vitę wyłączyłem i już mnie ciągnie żeby zagrać xd.

Odnośnik do komentarza

Albo dobry run albo paluszki przypominają sobie powoli co gdzie i jak (a pewnie oba po trochu). Na początku Judasem lekki przypał był, ale dzięki trzymanej książce deal with the devil wchodziły raz za razem, a przyfarciło się też na tabsach i chyba ze 3 razy podniosłem health up. Nie miałem brimstone'a czy mom's knife, ale ogromy damage i szybkość strzelania i tak robiły swoje i aż do Isaaca doszedłem i spuściłem mu wpier,dul. Swoją drogą zapomniałem już jak daleko w tej grze zaszedłem i że szatanowi już narąbałem 5 razy :D.

Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że później to mi te runy 40-60 minut zajmują :D. Człowiek chce ze 2-3 razy coś przejść to ponad 2 godziny spokojnie pękają. A na mamuśkę? Napier,dalaj te cholerstwa w ścianach, unikaj nogi. No i nazbieraj jak najlepszy build potrafisz :lapka:. Raczej trzeba ćwiczyć aż wjedzie.

Odnośnik do komentarza

to jakie macie rady na mamunię?

 

trochę mnie pobiła :(

No stary, ciągły ruch, zabijanie stworków i bicie jej części ciała wychodzących z drzwi. Jak zacznie gadać, pojawi się na ziemi cień, to uciekej, bo poleci but, bij w buta i powtórz cały schemat. Też za pierwszym razem byłem skołowany, potem to jest bulka_z_maslem.mp4

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Sympatyczni koledzy, jak Rozi i raven_raven z przyjemnością się mogą ze mną tą wiedzą podzielić, więc w sumie to pluję na ciebie.

 

 

 

 

 

 

no możesz powiedzieć ;///

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Fajnie się czyta te wypowiedzi, jakby nie patrzeć początkujących. Od razu człowiek przypomina sobie, że miał dokładnie tak samo. Samo dojście do matki to był hardkor ale "jeszcze jeden run".

A później nabiera się takiej wprawy jak pisze raven_raven, przechodzi się wszystko prawie bez hita, nawet na słabszych itemach. Poczekajcie aż odkryjecie dalsze poziomy, ukrytych bossów i postać Losta :P

Ile ja setek godzin spędziłem na kibelku przy isaacu na zasadzie "no to jeszcze jedno podejście" :obama: Ogólnie polecam granie w to na kibelku, dodatkowa wczuwka gwarantowana. 

Z czasem oprócz uczenia się przeciwników dochodzi jeszcze umiejętność podejmowania właściwych wyborów przy podnoszeniu itemów, tego czy wchodzić do danej komnaty czy lepiej odpuścić, tą ogromną losowość da się poskromić do pewnego stopnia. Oczywiście nadal jest tak, że jak na starcie dostaniemy dobry modyfikator to każdy kolejny level robi się dla nas coraz prostszy, aż do momentu w którym od naszego god level taka VITA zaczyna wypluwać z siebie obraz w 10-15 k/s.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...