Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.09.2017 o 18:35, raven_raven napisał:

Największa grupa modderska krytykuje ostatni dodatek jak i samo Nicalis, potwierdzając tym samym moją opinię o tym jaki to jest kiepski i nastawiony na zarobek developer.

 

http://www.pcgamer.com/one-of-the-binding-of-isaacs-most-popular-mod-teams-is-moving-on-because-of-broken-mod-support

 

Krytykowali, narzekali, ale jak poczuli pieniądz to od razu się nastawienie zmieniło ;) 

 twórcy Antibirtha współpracowali z Edmundem przy Booster Pack 4 i 5 (4 wyszedł rok temu, 5 w maju tego roku, wprowadził m.in. nową, ukrytą postać, pierdyliard nowych pokoi, sporo itemów itd. itp.) boostery 4 i 5 nadal nie wyszły na PS4 i Switcha, ale mają podobno wyjść w listopadzie tego roku. 

 

No ale info najwazniejsze, miesiąc temu zapowiedziano The Binding of Isaac: Repentance, definitywnie ostatni dodatek do TBOI. 

 

Fun fact? Najważniejszym składnikiem nowego, płatnego DLC będzie... Antibirth, czyli powszechnie szanowany (i uważany za twór lepszy niż Afterbirth) mod wspomnianej przez ravena największej grupy moderskiej :) Premiera w 2019, a przynajmniej na PC.  

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...

O Jezuńciu :banderas: :

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-09-29-the-binding-of-isaac-repentance-to-ostatnie-dlc-do-gry-o-wielkosci-sequela

 

Cytat

Twórca niezależnego hitu The Binding of Isaac - Edmund McMillen - zapowiedział ostatnie DLC do remake'u gry, czyli The Binding of Isaac: Rebirth. Dodatek o nazwie Repentance ukaże się 31 grudnia, przy czym deweloper zapewnia, że rozszerzenie jest wielkości pełnoprawnej gry.

Repentance wprowadza ponad 25 nowych bossów, ponad 100 nowych przeciwników i więcej niż 5 tys. pomieszczeń. Do tego łącznie ponad 700 przedmiotów, z czego 130 całkowicie unikalnych dla serii.

 

ss_368e275491bce7f2d43ce32bc451eede42d17

ss_a142fd0ef647fb0c5dad64c36d6f21c688a78

ss_886598ad4e9c40e6486e2375b0f00712522d9

ss_b463612e044a3e40ebda68d6662fb056d4209

 

https://store.steampowered.com/app/1426300/The_Binding_of_Isaac_Repentance/

 

Oby też na konsole wyszło, oraz na Switchunia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wróciłem do gierki na Switchuniu i kurde chyba w końcu nauczyłem się grać, bo już trzy razy z rzędu zabiłem Mom's Heart :obama: Najbardziej oczywiście przydaje się znajdowanie skał oznaczonych 'X', z których wypadają Souls Hearts.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy później...

Hej ludki, kupiłem The Binding of Isaac: Repentance od Pana Epika. Chciałbym liznąć jakieś daily challange. Wchodzę w zakładkę, a tam komunikat, że mam włączyć Steama xD

 

OCB? Te daili są tylko na Steamie? Da się to naprawić, czekać na pacza? 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A czy ta wersja "zbiorcza" na ps5 dedykowana jest tylko i wyłącznie ps5 czy po zakupie tego wydania zadziała również na ps4?

 

Z tego co widzę, na ps4 istnieje tylko wersja podstawowa czyli The Binding of Isaac: Rebirth oraz trzy dodatki kupowane osobno:

- The Binding of Isaac: Afterbirth

- The Binding of Isaac: Afterbirth+

- The Binding of Isaac: Repentance

 

Nie ma wersji "zbiorczej" jak na ps5. Stąd moje pytanie, czy aby skompletować całość na ps4 muszę bawić się w zakup podstawowej wersji gry i wszystkich dodatków osobno czy wystarczy że kupię wersję "zbiorczą" na ps5 i będzie ona działała również na ps4.

 

Jeszcze jedno, może zna ktoś ile kosztują wszystkie dodatki osobno na ps4, nigdzie nie widać ceny gdyż napisane jest że "Aby dokonać tego zakupu, potrzebujesz poniższych produktów". Widocznie cena będzie widoczna dopiero po zakupie pierwszego dodatku, potem kolejnego itd. co jest totalnym nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość Rozi

Ktoś z forumowiczów grał w Repentance? Kurde czytam na redditach i średnio wyszedł ten dodatek, podobno dużo rzeczy niepotrzebnie znerfiono itp. Mam Afterbirth + i nie wiem, czy sobie nie "zepsuję" gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.