Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie dodano tryb na który czekałem - Powrót do podstaw. Na czym polega geniusz? Jest to Podbój z SAMYMI KARABINAMI POWTARZALNYMI <3 Każda nacja ma swój odpowiednik, a więc: Niemcy - Gewehr 98, Brytyjczycy - SMLE itp. Świetna rzecz.

Odnośnik do komentarza

Znów mi wrócił hype na Battlefielda 1. I to do tego stopnia, że sobie filmiki oglądam. No i fajnie to wygląda. Ścierwa latają na równo z cegłami, krzyki, jęki, dym, ogień, gaz musztardowy, wojna jednym słowem. Mapki też ciekawie wyglądają. W złą godzinę ta chcica przyszła.

Lepiej zostań przy U4, po zagraniu w BF1 docenia się jak świetne multi jest w U4 czy TLoU.
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e :D

W U4 wkurza mnie to multi od początku (obrzucanie gównem przez twórców, zyebane wyszukiwanie, rollowanie/przyklejanie wtedy kiedy chcesz zrobić odwrotność... no i brak klasyka). Przy BF przynajmniej wiesz, że premiera wygląda jak ten kot powyżej. Więc te kilka miesięcy później można by atakować. Zwłaszcza, że źle to nie wygląda. No i nie ma chujków w śmigłowcach, którzy uprzykrzają ci życie dla zabawy. Od czasów 3 gram solo i źle mi się nie gra choć 4 słabo mnie zachęca do odpalania nawet z wszystkimi dlc. BF1 wygląda interesująco i nawet nie był tak ułomny na premierę jak się zapowiadało (z tego co czytałem). Oczywiście to Battlefield więc będzie się szlifował do premiery kolejnej części. Te nowe tryby też są zachęcające. Wariacja szturmu gdzie przesuwamy front walki wydaje się być lepiej zbalansowany niż w 3 i 4 gdzie prawie na każdej mapie zdarzały się "zatory" gdzie z biedą dało się przecisnąć.

Żeby nie było: w U4 gra mi się dobrze zwłaszcza z Grzesiem i ewentualnie Krzysiem jak się przypałęta ale brakuje mi szybkiej wymiany ognia, smakowitych headshotów i kos między 3, a 4 żebrem.

Odnośnik do komentarza

Świetny ten tryb, całkowicie zmienia tempo gry. Wyklucza także użycie pojazdów, oprócz samochodów pancernych i motocykli. Miód, miodek!

 

 

20152310162936.jpg

 

To będzie najprawdopodobniej Behemotem w nowym dodatku z Francuzami. Czołg Char 2C.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e :D

W U4 wkurza mnie to multi od początku (obrzucanie gównem przez twórców, zyebane wyszukiwanie, rollowanie/przyklejanie wtedy kiedy chcesz zrobić odwrotność... no i brak klasyka). Przy BF przynajmniej wiesz, że premiera wygląda jak ten kot powyżej. Więc te kilka miesięcy później można by atakować. Zwłaszcza, że źle to nie wygląda. No i nie ma chujków w śmigłowcach, którzy uprzykrzają ci życie dla zabawy. Od czasów 3 gram solo i źle mi się nie gra choć 4 słabo mnie zachęca do odpalania nawet z wszystkimi dlc. BF1 wygląda interesująco i nawet nie był tak ułomny na premierę jak się zapowiadało (z tego co czytałem). Oczywiście to Battlefield więc będzie się szlifował do premiery kolejnej części. Te nowe tryby też są zachęcające. Wariacja szturmu gdzie przesuwamy front walki wydaje się być lepiej zbalansowany niż w 3 i 4 gdzie prawie na każdej mapie zdarzały się "zatory" gdzie z biedą dało się przecisnąć.

Żeby nie było: w U4 gra mi się dobrze zwłaszcza z Grzesiem i ewentualnie Krzysiem jak się przypałęta ale brakuje mi szybkiej wymiany ognia, smakowitych headshotów i kos między 3, a 4 żebrem.

BF1 fajna gra, która sama za ciebie celuje, gdzie liczy się głownie to, kto kogo pierwszy zauważy, raj dla snajperów kamperów, ogólnie jedyna przewaga tej gry na CoD, to pojazdy. W każdym innym aspekcie, te gry prezentują taki sam poziom nastawienia na typowego Janusza, bez różnicy czy ma on 10 lat, czy 40, ten i ten coś ugra i będzie fajnie się bawił. BF1, jak najbardziej, na rozegranie dwóch meczy i podziękowaniu panu Jezuskowi, że są takie multi jak Halo, Uncharted czy TLoU.

Odnośnik do komentarza

Oba multiplayery to odmienne twory i nie chciałbym się bawić w porównania. Oba oferują mi inny fun płynący z rozgrywki. Inne doznania. Lubię i multi w serii Uncharted, i multi w Battlefieldach. Póki co nie mam dostępu do żadnego więc nosi mnie cholernie bo nie mam w co grać. Nawet Stardew Valley nie mam ostatnio ochoty odpalać.

Odnośnik do komentarza

 

Ja (pipi)e :D

W U4 wkurza mnie to multi od początku (obrzucanie gównem przez twórców, zyebane wyszukiwanie, rollowanie/przyklejanie wtedy kiedy chcesz zrobić odwrotność... no i brak klasyka). Przy BF przynajmniej wiesz, że premiera wygląda jak ten kot powyżej. Więc te kilka miesięcy później można by atakować. Zwłaszcza, że źle to nie wygląda. No i nie ma chujków w śmigłowcach, którzy uprzykrzają ci życie dla zabawy. Od czasów 3 gram solo i źle mi się nie gra choć 4 słabo mnie zachęca do odpalania nawet z wszystkimi dlc. BF1 wygląda interesująco i nawet nie był tak ułomny na premierę jak się zapowiadało (z tego co czytałem). Oczywiście to Battlefield więc będzie się szlifował do premiery kolejnej części. Te nowe tryby też są zachęcające. Wariacja szturmu gdzie przesuwamy front walki wydaje się być lepiej zbalansowany niż w 3 i 4 gdzie prawie na każdej mapie zdarzały się "zatory" gdzie z biedą dało się przecisnąć.

Żeby nie było: w U4 gra mi się dobrze zwłaszcza z Grzesiem i ewentualnie Krzysiem jak się przypałęta ale brakuje mi szybkiej wymiany ognia, smakowitych headshotów i kos między 3, a 4 żebrem.

BF1 fajna gra, która sama za ciebie celuje, gdzie liczy się głownie to, kto kogo pierwszy zauważy, raj dla snajperów kamperów, ogólnie jedyna przewaga tej gry na CoD, to pojazdy. W każdym innym aspekcie, te gry prezentują taki sam poziom nastawienia na typowego Janusza, bez różnicy czy ma on 10 lat, czy 40, ten i ten coś ugra i będzie fajnie się bawił. BF1, jak najbardziej, na rozegranie dwóch meczy i podziękowaniu panu Jezuskowi, że są takie multi jak Halo, Uncharted czy TLoU.

 

Hahaha..Gbybys zagral choc jedna klanowke 12v12/5v5 w BF1 to szybko bys zobaczyl ile Janusz moze ugrac..

 

Grube staty jak na 'eksperta' https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/psn/pokrytysniegiem

Edytowane przez neon
Odnośnik do komentarza
Wzgórza Verdun
Artyleryjska kanonada będąca wstępem do bitwy pod Verdun wywołała gwałtowne pożary lasów, wśród których walczyć będą gracze. Jedna ze stron musi przemieszczać się w górę zbocza, w kierunku ogromnej fortecy Verdun, pod nieustannym ogniem ciężkich dział. Odwaga to za mało, aby wyjść cało z tej krwawej łaźni. Witamy w piekle.

 

large.img.jpg

 

Fort Vaux
Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki!

 

large.img.jpg

 

Soissons
Weź udział w jednym z największych ataków pancernych I wojny światowej. Francuska 10 Armia próbuje odbić Soissons, korzystając z potężnych czołgów Saint Chamond. W malowniczej wiejskiej scenerii, w gorący letni dzień toczy się ciężki bój z udziałem samolotów, pojazdów pancernych i piechoty. Od odgłosów bitwy głośniejsze są tylko gromy.
 
 
large.img.jpg

 

 

Przełamanie
Zdesperowani Francuzi starający się opanować kluczowe mosty na rzecz Aisne wracają na pole bitwy usiane wrakami czołgów z poprzednich starć. Na pierwszy rzut oka panuje tu spokój, ale labirynt wypalonych stalowych bestii to doskonałe miejsce na zasadzkę. Gdy nad Fontenoy zaczyna zachodzić słońce, rozpoczyna się bitwa.
 
large.img.jpg
Odnośnik do komentarza

Zadnych ciekawych map z tego DLC.. Chcialbym sniezne i nocne mapki. Cholera az mam chec zagrac w BF4, bo ten BF1 nudny jak nic.

 

Mapka Propaganda z dodatku zeby smoka, to bylo cos. Ogolnie wszystkie dodatki byly mega dobre. Mam nadzieje, ze w przyszlosci dodadza mapke metro z BF3. Oczywiscie w realiach WWI.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...