Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Rozi napisał:

Półtora roku po premierze, a ktoś nie próbował wszystkich broni? Ja pierdolę XDDDD

 

Chodź na solo na kolibry kutasiarzu.

 

Po prostu assault mi nie odpowiada, gram głównie medykiem i snajperem, te klasy mam powyżej 20 poziomu.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

The weapon unlocks are live in the companion app and are as follows:

Revolver Mk VI: Kill 25 different enemies with revolvers.

RSC SMG factory: Perform 50 kills as Assault.

RSC SMG optical: Perform 50 kills with the RSC SMG factory. In a round, perform 300 vehicle damage with explosives.

LMG 09/18 low weight: Perform 50 kills as Support

LMG 08/18 suppressive :Perform 50 kills with the LMG 08/18 low weight. In a round, perform 100 resupplies.

Ross Mk III marksman: Perform 50 kills as a Scout

M1917 Enfield infantry: Perform 50 kills with the Ross Mk III marksman. Accumulate 2500 metres of heatshots using single action rifles.

Howell Automatic factory: Perfom 50 kills as medic

Howell Automatic sniper: Perform 50 kills with the Howell Automatic factory. In a round, perform 600 points of healing.

 

 

Fajne, proste i wymagające gry zespołowej unlocki. Z drugiej strony - faktycznie to DLC było tak rushowane XD

Odnośnik do komentarza

Łatka jest już dostępna na PS4, waży 7,832 giga.

 

 

XDDDDD W przydziałach służby do tych Afflictions, czyli negatywnych specjalizacji (nie wiem na (pipi) to w ogóle dodali), są wymagania takie jak zniszczenie Behemota za pomocą Kolibri, zniszczenie samolotu za pomocą miny-pułapki, czy 25 zabójstw pałką z niewybuchem na jednym życiu. Serio.

 

N3t8dgr.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to w ramach trollingu. I tak wystarczy zrobić 5/6 przydziałów, więc wyrąbane. 

 

A jak zrobić? Kładziesz miny i detonujesz Kolibri. Uszkodzonym samolotem wlatujesz w położone miny-pułapki, innego pomysłu nie mam XD Głupie są te Afflictions, to nie COD, żeby stawiać na indywidualne granie, ech. 

Odnośnik do komentarza

To jest błąd gry wynikający z trackowania service assignmentów. Przy zdobywaniu punktów się to dzieje. Póki co nie ma rozwiązania, więc sobie poczekamy.

 

Co oni zrobili z PM 08/18, boże [*]

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...