Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi trochę jaranko Apokalipsą opadło, to teraz widzę, że DICE (albo raczej jebane EA wymusiło, jestem tego pewien) poszło na łatwiznę. Myślałem, że ostatnie DLC będzie jeszcze większe od ITNOTT, będzie pełno eksperymentalnych broni, nietypowych pojazdów. A tu co dostaniemy? 6 broni palnych, no spoko, tylko, że Howell jest tylko modyfikacją SMLE, a MG08/18 to reskin MG 15 i broni wartownika. Gdzie Annihilator? Gdzie Burton LMR? Gdzie jakiś nietypowy shotgun, np. z mechanizmem lever action? Mapy? No fajnie, że dostaliśmy najcięższe bitwy Wielkiej Wojny, ale te dwie lotnicze? Kurwa wzięte z singla? Serio? Gdzie Belleau Wood? Gdzie Vimy Ridge i nietypowa podziemna walka? Pewnie nawet nie dostaniemy Kanadyjczyków w modelach wojsk brytyjskich, bo o osobnej frakcji nie liczę, skoro nie ogłosili jej. Gdzie nowy Behemot? Czołg K-Wagen byłby czymś nowym i nietypowym, mimo istnienia Char-2C. Dostaliśmy dwa samoloty XD Gadżety to działko ppanc na samoloty, no niezłe eksperymenty śmieciu. Liczyłem, że ten dodatek będzie roz(pipi)em totalnym, podsumowującym tę świetną grę, ale tak jak już wcześniej pisałem - nie zdziwię się, jeśli jebane EA maczało w tym palce. Oczywiście jaram się jak głupi tym DLC, ale mimo wszystko się rozczarowałem. Jeśli w lutym naprawdę wyjdzie ostatni dodatek do Battlefielda 1, to :/ 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rozi napisał:

Licencja to jest podejście samej federacji, a potem poszczególnych klubów. Ale z NHL jest taki przypadek, że nikt inny nie robi obecnie gry o hokeju na lodzie, więc EA nie musi się starać.

Ja nie wiem jak to jest, że sprzęt jest coraz mocniejszy i łatwiejszy do programowania, programy do tworzenia pełne wzorów, a koszty rosną i nie opłaca się robić nowych gier. Paranoja.

 

Co do tych nowych broni to SMG będzie mocno nieprzydatne z powodu dużego odrzutu i tylko dziewięciu nabojów w magazynku. Howell to farq z ostatniego dodatku z dziwnym celownikiem(broń zasłania prawą część ekranu) i drugą wersją wyborową jak przy autoloadingu. LMG zaś faktycznie reskin. Snajperskimi za bardzo nie gram, a jak już to 1895 piechoty także nie wypowiadam się w ich sprawie.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie dostaliśmy wymarzonych przeze mnie Japończyków pod Tsingtao, albo oddziałów kolonialnych pod Tangą. Ciekawe settingi, no ale meh. Chociaż do E3 jeszcze sporo czasu, więc może dostaniemy jakieś dodatkowe mapki, albo bronie. CHCIAŁBYM WIERZYĆ.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

Szkoda, że nie dostaliśmy wymarzonych przeze mnie Japończyków pod Tsingtao, albo oddziałów kolonialnych pod Tangą. Ciekawe settingi, no ale meh. Chociaż do E3 jeszcze sporo czasu, więc może dostaniemy jakieś dodatkowe mapki, albo bronie. CHCIAŁBYM WIERZYĆ.

Na Chiny vs Japonia liczyłbym dopiero przy bf2. Szanghaj, Wuhan, Taierzhuang, ah ten klimat. Oby.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Rozi napisał:

No właśnie. Nienawidzę tych śmieci, ale muszę grać w gry od nich, bo nie mają konkurencji :c Tak z NHL mam na przykład :c

 

Dokładnie. Potrzeba mocnej konkurencji i wszystko podskoczy level wyżej. Ja tak mam z UFC od EA . Zamordowali marę a nowa część to kalka poprzedniej.

Odnośnik do komentarza

I tak cieszmy się, że BF1 to najlepszy BF od dawien dawna, inny, klimatyczny, z fajną muzyką, nawiązaniami historycznymi, frakcjami. Myślę, że jakby kolejny BF nie wypalił, to ludzie będą tłumnie grać dalej w BF1. Gdzie będzie taki nacisk na bronie pół-automatyczne, armaty ręcznie ładowane, bagnety, operacje na skale wojenną? No właśnie. Ten BF będzie miał IMO sporo życia po premierze nowego, jak miało BC 2. Zresztą mam wrażenie, że przy BF 1 maczali palce ludzie od zapomnianego Medal of Honor.

 

Pograłem dla odmiany szturmowcem i z broni głównych dwie mi podpasowały. Oczywistym wyborem jest Hellriegel, broń jakby z innej epoki, kosa straszna. To w zasadzie pełnoprawny karabin szturmowy. Nazwałbym go nawet Noobriegel, bo zabijanie z niego jest proste i jedynie trzeba na amunicję uważać (szybko się kończy). Wsadzili go na 10 poziom chyba tylko dlatego, by ludzie kupowali odblokowanie. Strzelby z kolei ssą pałkę. Drugą bronią jest niepozorny karabinek okopowy M1917. To pół-automatyczny pistolet z powiększonym magazynkiem i lufą, generalnie przydaje się szybki palec na spuście. Jest niezwykle celny, choć nie jest tak silny jak karabiny od medyka. Niemniej strzela dość szybko, więc łatwo zdejmuje się tym co ruchliwszych przeciwników. Na pewno wymaga trochę więcej skilla niż Hellriegel. No i łatwiej zmieniać klasy z medyka na szturmowca ;)

Odnośnik do komentarza

Jakaś nowa lokacja ten North Sea czy co? Swoją drogą ostatnio widzę zmiana jest, szturmowcy do lamusa odeszli (może nie w pełnym znaczeniu tego słowa ale, to co widzę na polu jest zupełnie inaczej na rzecz medyków), bo większość woli grać medykiem ze swoim farquadem z apteką w sobie i robią się za semi assaulta... 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Jakaś nowa lokacja ten North Sea czy co? Swoją drogą ostatnio widzę zmiana jest, szturmowcy do lamusa odeszli (może nie w pełnym znaczeniu tego słowa ale, to co widzę na polu jest zupełnie inaczej na rzecz medyków), bo większość woli grać medykiem ze swoim farquadem z apteką w sobie i robią się za semi assaulta... 

Dwie dodatkowe mapy, których nie umieli wydać wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja myślałem, że ten ostatni dodatek będzie coś na wzór ruskiej kampani, która notabene miała przeca największą aktualizację, a tu jakieś słabe rzeczy dają. Ja tam nic za złe nie mam, bo i tak dobrze się bawię, co nie zmienia faktu, że to jest ich ostatni update, to mogli pojechać po bandzie. Też przedostatni dodatek był taki średni jeśli chodzi o Gallipoli.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jakoś tak mi się w tym tygodniu zachciało zabijać minami żeby odblokować PM08 z soczewką i obronnego Hellriegla. Trza trochę cierpliwości. Pm moim zdaniem zyskuje na celności. Niewiele, ale zawsze. HR zaś widać jak sieje na boki pestkami, większy magazynek na duży plus, a dwójnóg zmienia tą broń w mniej celny km. Ogólnie warto je odblokować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...