Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe mapki okej. Lepsze niz zimowe to na pewno. Z nowych broni, Arisaka kosi niemilosiernie. Nie wiem czy to minie, ale poki co az mi sie nie chce odblokowywac innych. Operacja, jak zwykle zje'bana. Atakujacy praktycznie nie maja szans. W koncu mozna wylaczyc aberacje chromatyczna. malo ktory efekt psuje odbior gry jak to. Szkoda ze balans broni wciaz nie trafil do retailu :(

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2017 o 10:58, Rozi napisał:

Jutro już dodatek, ale dzisiaj ma być leak dotyczący kolejnego Battlefielda. Wyciek będzie od gościa, który dał informacje rok temu o Battlefieldzie 1. Już jest ponoć potwierdzone, że nie będzie drugowojennego settingu, ale akcja gry osadzona będzie po roku 1945 i będzie zgodna z historią. Spekuluje się o Wietnamie, albo o konfliktach podczas Zimnej Wojny. 

@Rozi a ten wyciek nie miał być od jakiegoś AlmightyDaq? Podobno wg niego będzie to Bad Company 3, a DICE ma zrobić krok w tył nie tylko z serią. Mapki zbliżone do tych z BC2 i B3. Większość znanych trybów plus 5v5, rozgrywka ma być bardziej dynamiczna poprzez skompresowane mapki, być może DICE zrezygnuje nawet z battlepacków (ta jasne :yao:) A wszystko w okowach wojny w Wietnamie, a bronie i wyposażenie ma obejmować również większość okresu Zimnej Wojny.

 

Tak z innej beczki fajny kawałek z dodatku.

 

Prawie jakbym wrócił pod Novigrad :)

Odnośnik do komentarza

Jak tam panowie wam idzie? Już odblokowałem wszystkie bronie oprócz Arisaki i drugich wariantów Farquhara i Browninga. Wieloboje zwiadowcą chyba będą najgorsze póki co. 

 

Infiltrator dobrze rozegrany z drużyną miażdży. Dam wam tipy: 

 

- zestaw Infiltratora respi się na Achi Babie między C a D, niedaleko stacjonarnego CKMu, a na Przylądku Helles w bunkrze na E;

- pierwszy raz pojawia się 2 minuty po rozpoczęciu rundy, a 5 minut po śmierci ostatniego użytkownika

- flary z ostrzałem artyleryjskim lecą szybko i na bardzo długie odległości, więc radziłbym stanąć daleko od celu;

- jak wystrzelicie flarę, to pojawia się mapka i biała kropka symbolizująca flarę; możecie naciskając drugi raz przycisk strzału "odpalić" ostrzał w trakcie lotu flary i nie musicie czekać aż spadnie.

 

Ogólnie myślałem, że będzie bardziej przegięty ten zestaw (granatnik :obama:), ale pancerz na poziomie Łowcy Czołgów nie pozwala biegać na pałę.

Odnośnik do komentarza

Panowie co to za komunikat mi wyskakuje?jestem online a żadna aktualizacja sie nie uruchamia

               

                              Aby grać przez sieć,musisz zainstalować najnowszą aktualizację

Więcej informacji znajdziesz tutaj:http://help.ea.com/pl/article/not-able-to-connect-to-online-play

 

 

  

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...