Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

 

Tymczasem ten mikro-czolg Mark 1, konie, gaz musztardowy, kolczuga, rycerz w zbroi z mingun'em, sprawiaja, ze zaczyna sie robic CoD'owy cyrk. WTF!?  :geek:

Czy ty w ogóle znasz historię czy dla beki tutaj siedzisz?

 

 

poprawione

Odnośnik do komentarza

Dobre z tym esportem. Druzyny po 30 osob, wiecej graczy niz widzow na najwazniejszych turniejach by bylo.

 

Nie wiem czy sie nie skusze na tego battlefielda, ostatni w jakiego gralem w multi to bad company 2 chyba. Zalezy ile dadza rzeczy na start bo jak odjaniepawla contentu co w battlefroncie to niech sie bujaja

Odnośnik do komentarza

mate5 bomby prawdy. Serio, czasem jak coś jest z pozoru groteskowe w kontekście danego produktu to jeszcze potęguje to opad szczeny. Nie wszystko musi być z góry dopasowane klimatycznie do siebie. Grunt żeby nie przesadzić, ale IMO w tym trailerze tego nie zrobili. Ja byłem zmiażdżony po obejrzeniu, świetnie im to wyszło.

kojarzycie trailera Gearsow z piosenka "Mad world" w tle? Dla mnie chyba najlepszy trailer ever, wlasnie ze wzgledu na ten abstrakcyjny kontrast dzwieku z obrazem (ten filmik mnie tez zainspirowal do podlozenia "Give me love" w kompilacji z nozowania). Klasa.
Odnośnik do komentarza

As we look at FY 2017, we are forecasting again continued growth in that category. Given that in Battlefield 1 you will see both macro-monetization opportunities from us like maps and large-scale content as well as micro-monetization opportunities, smaller increments of gameplay. And then over time what you will see from us is elements of gameplay that allow gamers to engage and drive and extend and enhance their experience much the way people will do with FIFA Ultimate Team or Madden Ultimate Team today. And we feel very confident in our ability to deliver that in a way that is deemed valuable by our player and drives increasing engagement over time with them.

Odnośnik do komentarza

informacje nowe (nieoficjalne)

 

  • There will be four factions available in multiplayer mode.
  • Bolt action rifle will not serve as primary weapon.
  • Artillery support can launch toxic gas rounds.
  • Building made of wood will catch fire and burn. And the building that caught fire will collapse after some time.
  • You can control  battleships like you did in Battlefield 1942.
  • Only pilot class gets access to parachutes.
  • Flamethrower will be battle pickups like what we have in Battlefield 4.

 
dla jaj wrzucał tłumaczenie z PPE, ktoś sie powinien zapisać na angielski
  • W sieciowych zmaganiach pojawią się cztery frakcje
  • Karabiny nie będą podstawową bronią
  • Wsparcie artylerii może korzystać z toksycznych pocisków gazowych
  • Budynki z drewna można zapalić i po pewnym czasie taki budynek zapadnie się
  • W grze będziemy kontrolować pancerniki podobnie jak w przypadku Battlefield 1942
  • Tylko klasa pilota otrzyma spadochron
  • Miotacz ognia podniesiemy na polu bitwy
Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

As we look at FY 2017, we are forecasting again continued growth in that category. Given that in Battlefield 1 you will see both macro-monetization opportunities from us like maps and large-scale content as well as micro-monetization opportunities, smaller increments of gameplay. And then over time what you will see from us is elements of gameplay that allow gamers to engage and drive and extend and enhance their experience much the way people will do with FIFA Ultimate Team or Madden Ultimate Team today. And we feel very confident in our ability to deliver that in a way that is deemed valuable by our player and drives increasing engagement over time with them.

chyba tez jednak zaczekam z wyglupami typu preorder.
Odnośnik do komentarza

B1 ma juz pierwszego minusa u mnie jesli to powyzej jest prawda. Bolt rifles nie beda podstawowa bronia?! To czym beda? Nagroda za killstrike?  :dunno:

 

Pewnie jak w bf4 Mare's Leg bedzie to bron przyboczna sidearm(nie mam pojecia jak to po polsku sie nazywa :( )

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...