Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

To piszcie mi panowie w wiadomości prywatnej, żeby tematu nie zaśmiecać.

 

 

Ciekawi mnie, czy w grze pojawi się Pedersen device; można potraktować w sumie jako ulepszenie do broni: https://en.wikipedia.org/wiki/Pedersen_device

 

I tak a propos kampanii - to mogliby wzorem Modern Warfare zrobić pierwszą misję z perspektywy Gawriło Prin(pipi). Ale strzelalibyśmy również do kobiety, więc to chyba nie przejdzie.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

I tak a propos kampanii - to mogliby wzorem Modern Warfare zrobić pierwszą misję z perspektywy Gawriło Prin(pipi). Ale strzelalibyśmy również do kobiety, więc to chyba nie przejdzie.

Rozaliusz, pomysł genialny, na samo wyobrażenie tej misji przebieram nogami, ale by klimatem zeżarło... Ciekaw jestem fabuły SP, w końcu ten cały pyerdolnik przetasował tyle na świecie, a do tego stworzył Adasia który z bandą podobnych psycholi odreagował 20 lat później.

 

Też poproszę książkę, chyba sobie w weekend strzelę maraton: apokalipsa 1wś, interaktywny dokument od guardiana i trochę poczytam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też raz prosze

Ja poprosze dwa pdfy bo drugi bym koledze dał bo tez jest zainteresowany.

 

 

Nie wiem jak mozna sie przypieprzac do pisenki z trailera. Sama w sobie jest swietna i do trailera tez pasuje. I nie jestem gimbusem. Za moich czasow wcale nie bylo gimnazjum

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ale The White Stripes to Wy szanujcie. I żadna gimbaza, tylko dorosły chłop z trzydziestką już bliżej niż dalej na karku. 

 

Dupstep wg czarka, aka Cod funeral song  :lapka:

 

no ale wiesz, że to jest remix Glitch Moba c;nie 

Odnośnik do komentarza

Twórcy odpowiadają na pytania 

 

 

Will the game contain a story mode ?

Yes! We will have a cool new campaign that will feel much more like Battlefield.

 

Will airplanes have an aerial gunner as it's seen in the trailer?

Yes! You will be able to bring friends along in the air to support you!

 

Are there Going to be new game modes?

Yes! There will be a variety of all new and classic game modes.

 

will we see a range of naval vessels with different weaponry too?

There will be a range of naval vessels for you to enjoy.

 

What settings can we expect to play in?

Settings include the western front, but also unexpected places like Italian Alps and Arabian deserts -and more!

 

how is melee attack going to affect the game?

Hi! yes different types of melee weapons will have its advantages and disadvantages. Use the one that fits you.

 

Please could you confirm that there will be no night IRNV or FLIR or NVG type gun scopes?

Confirmed.

 

will weapon attachments be true to the era? no red dot sights, for example, or will there be new and old?

All attachments will be era authentic.

 

Are tanks controlled by one person still or do they require multiple people operating the guns and driving?

Both!

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ze Dice zrobilo kapitalny trailer, gdzie obejrzalo go 16 mln razy. Jednak ludzie zapominaja, ze jest on sklejony z w 90% singla (mocna grafa), przy uzyciu  bf cinematic tool- bardzo "manipulatorskiego" narzedzia. Ja chce czysty gameplay, a nie jakies (pipi), z ktorego jedynie wiem, ze bedzie I wojna. Bedzie beta wtedy ocenie gra. Narazie jestem przerazony settingiem, a najbardziej tym, ze ten BF1 zamieni sie w arkadowa kupe na miare Battlefront'a (liczylem mocno na E-Sportowy Battlefield w 2016). Tymczasem ten mikro-czolg Mark 1, konie, gaz musztardowy, kolczuga, rycerz w zbroi z mingun'em, sprawiaja, ze zaczyna sie robic CoD'owy cyrk. WTF!?  :geek:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektórym współczesne Battlefieldy chyba trochę banie zryły skoro dla nich CODowym cyrkiem są realia I wojny światowej.

 

E-sportowy Battlefield? Jak wg. Ciebie on miałby wyglądać, ulepszony BF4? Z tego co się orientuje 3 miała swoje eventy, ale chyba niw pykło za bardzo.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Kabotyn jaki esport? kur.wa, gdzie tej grze do esportu, z czym się pytam? A arcadowe gów.no już było przy okazji bf4, może będzie lepiej, może battlefront, obaczymy, niech idą w stronę BF1943, oddzieli się ziarno od plew szybciutko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...