Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę na PC i jest naprawdę świetnie. Gra jest moim zdaniem szybsza od poprzednich. Różne warianty pogodowe mapy są genialne i totalnie zmieniają rozgrywkę, przez to mapy nie powinny się zbyt szybko znudzić. Nowe możliwości w poruszeniu się: przeskakiwanie murów, ślizg, forsowanie drzwi dają więcej możliwości zaskoczenia przeciwnika. A najlepsze jest gdy wbiegniesz bezpośrednio na kogoś z bagnetem i go przebijasz, mega satysfakcjonujące.

Edytowane przez VeSD
Odnośnik do komentarza

Nie ma dużych różnic :rotfl:

Na PC zdecydowanie najlepiej, już na pierwszym porównaniu to wyraźnie widać, więcej roślinności, detali, do tego full hd, zapewne większy zasięg rysowania i kilka innych rzeczy, które dopiero wyjdą przy grze, a to tylko filmik z yt. Na Xboxie zapewne 720p, jak jakaś armia będzie biegać w zielonych mundurach, to będzie dobrze wtapiała się w krzaki. Tak jak przy Battlefroncie, ludzie pisali, że nie lubią grać na Endorze, bo nie widać dobrze żołnierzy, no nie widać, bo 720p.

Druga sprawa to fps, ciekawe czy na konsolach będzie stałe 60fps, w Battlefroncie się udało... na PS4 (tzn. zdarzają się spadki, ale bardzo małe i bardzo rzadko).

 

PS. Tak ogólnie, to gra wygląda bardzo dobrze, ale DICE już nas do tego przyzwyczaiło.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Im wiecej materialow ogladam tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze B1 to nic innego jak B4 ze zmienionymi skórkami broni i pojazdów. Arcade pelna gębą. Prawdy historycznej lat nie ma w tym żadnej, co dopełnia dupstepowa muza i murzyni wśród żołnierzy. Klimatu tamtych lat ciezko sie doszukac. Charakter starc byl w 99-ciu procentach stacjonarny. Wojna okopowa na wyniszczenie. Tymczasem w B1  pojazdy za.pierdalaja jak amfibie z lat 70-tych ubiegłego wieku, a samoloty  to tak naprawde helikoptery z Wietnamu lub odrzutowce z Iraku ze skórkami dwupłatowców. Sami wojacy tez zaiwaniają jakby mieli wiatraczek w du.pie. Czepiam sie? Nie do konca, choc lekkie oszustewko tworców jest az nadto oczywiste. Dla mnie najwiekszym plusem jest przewaga pukawek jednostrzalowych i samopowtarzalnych nad maszynowymi. Jedyny uklon w kierunku powiedzmy realiow tamtych czasow. Reszta to calkowita fikcja...

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie moge zrozumiec, dlaczago ludzie puszczaja takie filmiki. Youtube mocno kompresuje video, i jak dla mnie, na kazdej platformie alpha wyglada tak samo. Yeti, ty jestes nienormalny, widzac jakiekolwiek roznice :)

To pusc sobie to na telewizorze w 1080p i pomysl, ze na zywo te roznice sa znacznie wieksze. 

Za(pipi)iscie to na PC bedzie wygladac - obraz ostry jak zyleta (szkoda tylko ze nie lubie tego rozdrabniania sie na milion klientow), na Xie standardowo ludzie po 30 minutach beda mylic przeciwnikow z drzewami.

Chcialbym tez by na konsoli w koncu plynnosc byla taka jak na PC...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

wiesz niektorzy to nie widza roznic miedzy 720p a 1080, 30fps a 60 - osobiscie mnie to (pipi)ie co Ty na ekranie widzisz. Mi sie marzy BF na konsolach taki jak na PC, bo oprocz ostrosci obrazu, ktora bije po oczach jak tylko odpalisz chcialbym miec ta sama plynnosc. Juz 4ka niby chodzila w 60fpsach - ani razu w multi 60 klatek nie doswiadczylem... 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Znowu nie (pipi)my i nie zwalajmy na kompresie materiału, co niby kompresja w(pipi)iła trawę, odbicia w wodzie i jeszcze parę detali ?, Po prostu tak będzie, że na PC będzie wyglądało to trochę lepiej co nie zmienia faktu że chłopaki z DICE zrobili świetną robotę względem grafiki na konsolach. 

Co do oskarżeń że jest to stary bf z nowymi skórkami, takie gadki to słyszę przy każdej premierze bf. Z taką opinią akurat w BF1 się nie zgodzę jest dużo nowych elementów i na prawdę trudno wymyślać coś nowego w tej materii by już tego nie było w jakimś shooterze. 

Ktoś pisał że wydaje mu się że gra się szybciej, osobiście mam nadzieję że tak nie jest gdyż liczyłem na zwolnienie walki jak w bf3 ale o tym przekonam się sam podczas bety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie moge zrozumiec, dlaczago ludzie puszczaja takie filmiki. Youtube mocno kompresuje video, i jak dla mnie, na kazdej platformie alpha wyglada tak samo. Yeti, ty jestes nienormalny, widzac jakiekolwiek roznice :)

On nie jest nie normalny tylko ty jestes slepy. Wystarczy spojrzec na wode. Na pc masz odbicia, na konsolach woda jest brudna i ma 0 odbic. Masz mniej roslinosci. Kolor tez miejscami sa "wyprane" szczegolnie widac to na budynku.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...