Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam też liczę na dobry, klimatyczny single, walkę w okopach i te sprawy, jara mnie to. Bo poprzednie single w BFach to były porażki (BC2 bezbarwny, już prawie nic nie pamiętam, BF3 zabugowany, krótki i nudny, czwórka miała znikające sejwy i przeszedłem tylko połowę, też bez szału).

 

Ogólnie nieważne czy to będzie dobra gra, czy nie. Nawet jeśli okaże się crapem, to i tak ta część zostanie jakoś zapamiętana, choćby przez setting. Infinite Warfare to zapewne kolejny futurystyczny CoD bez historii, do zapomnienia.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

I kogo to kur.wa obchodzi. Chyba takich januszy jak ty.

Trzymaj syneczku koparkę wąskotorowo. Mnie po prostu nieco śmieszy podnieta tym nowym B1. Niektórzy już wieszczą naruszenie od lat dominującego status quo. A tu nic z tego. Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze. Ja na pewno kupię obie szpile.

Odnośnik do komentarza

Tego infinite warfare nie robia te pajace sa zrobili Cod ghost?

Przeciez to bedzie taka kaszana,ze cod 4 jedeym ratunkiem.

A co do bfa bedzie beta pewnie kolo wrzesnia,w padzeirniku wydanie i bledy z bety nawet nie beda naprawione.

Chyba nikt nie mysli,ze bedzie inaczej.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem singiel to jedyna nadzieja tego butterfielda, bo tak jak cezare, nie widzę latania z bolt action po multi i strzelania do koni. niech tylko wrzucą bardziej osobistą i swojską konwencje do tego singla, tak jak to było w bad company.

 

sam setting swietny, ale moze powtórzyć się sytuacja far cry primal, ya nom saiyn'

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem singiel to jedyna nadzieja tego butterfielda, bo tak jak cezare, nie widzę latania z bolt action po multi i strzelania do koni. niech tylko wrzucą bardziej osobistą i swojską konwencje do tego singla, tak jak to było w bad company.

 

sam setting swietny, ale moze powtórzyć się sytuacja far cry primal, ya nom saiyn'

 

Obyś nie miał racji :) Skromnie się spytam BETA +- kiedy ma ruszyć i czy na wszystkie platformy ??

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

 

Skromnie się spytam BETA +- kiedy ma ruszyć i czy na wszystkie platformy ??

 

Skromnie odpowiadam,nie wiadomo kiedy ani na jakie platformy ale pewnie wszystkie. Ms ma jakas umowe z EA wiec pewnie xbone dostanie bete 24h-48h wczesniej.

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Niektórzy się zachowują jakby się wczoraj urodzili.

 

Olaboga o Premium i inne rzeczy? A czego Wy się spodziewaliście?

 

Jeszcze to ponowne narzekanie że jakie to multi będzie zbugowane na premierę, a i tak mimo tego będą mieć przegrane w niego 1000 godzin.

Obrazek ragusia to dobrze podsumował.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

nie no, leć do sklepu zamawiaj preorder gierki za 500zł jak w przypadku battlefronta xddd

 

widać wyprane mózgi już to akceptują i działa syndrom sztokholmski

A co ja zamawiałem Battlefronta za 500 zł?

 

Wyprane mózgi, moja akcpetacja czy jej brak nie ma tu nic do rzeczy, taką mamy branżę, a Ty piszesz tak jak by to było jakieś nowum. Podstawkę biorę, a premiuma nikt mi nie każe kupować. 4 pokazała, że to nie najlepszy biznes przy premierze, gdzie z 3 na 16 mapek było spoko.

Odnośnik do komentarza

Dodał bym jeszcze do tego grona CD Project RED.

Po Wiedźmin 3 biorę ich każdą następną grę w ciemno. Do tego to nasi chłopcy :)

 

Panowie mimo fajnego zagrania DICE i nadziei na dobrą grę to remaster Modern Warfare może im mocno pokrzyżować plany. Ja ostatniego nowego CODA którego kupiłem to był MW2 później był BF3 i BF4 .Ale tego MW biorę w ciemno bo to był najlepszy FPS na konsolę. Naprawdę DICE muszą wydać świetną grę aby wygrać z tym pysznym odgrzewamym kotletem.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że remaster sprawia, że może to być ciekawy rok dla konsolowych FPS ów

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...