Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai

Dokładnie.

Zapowiada się interesująco, alternatywna historia jest za rzadko wykorzystywana. Gry przedstawiły już większość dużych konfliktów, przemieliły "modern warfare" i robią to samo z Sci-Fi. Wreszcie będzie jakaś odmiana.

edit:

No chyba, że będzie normalna WW1 - wtedy będą bardziej ograniczeni technologicznie, ale setting i tak ciekawy, zobaczymy zresztą za kilka godzin.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

dobra edytowałem posta wyżej kilka razy dodałem więcej sprzętów jakie udało mi sie rozpoznać na obrazku, wszystkie podane są historyczne z okolic WWI

 

 

co nie wyklucza że będą też dodatki alternatywnej historii (zwłaszcza w DLC) ale narazie zapowiada sie mocno WW1

Odnośnik do komentarza

znalazłem jeszcze fotki które pasują do ubioru

 

sakiewki z boku, spore błyszczące guziki z przodu - podobnie jak na wycieku

130929_river_or_time_23-820x1024.jpg

 

 

 

duże kołnierze widoczne na screenie i wczorajszym teaserze

cold.jpg

 

 

 

 

wydaje sie że mundur i maska gazowa należą do armi brytyjskiej lub amerykańskiej, ale karabin i pistolet są niemieckie, dlatego ciężko coś tu wnioskować, być może poprostu do artworka dowalali charakterystyczne z wyglądu bronie nie dbając o to czy pasują do tego żołnierza

 

 

 

ps. nie jestem historykiem, wszystkie te foty powyżej dopasowałem na oko do "mniejwiecej" znanych mi z widzenia broni i wywgooglowałem :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Leak z xbox store:a7KiSbT.png

Mi sie jednak wydaje, ze to bedzie futurystyczny shooter, w tle jest statek kosmiczny, nosi na sobie peleryne i trzyma blaster m712,

 

 

ChurchillHanSolo_MauserC96.jpg

Ty wiesz jak wyglada Zeppelin ze piszesz ze w tle jest statek kosmiczny?

 

W tej grafice nie ma nic futurystycznego. Może się takim wydawać bo jest w battlefieldowych kolorach, ale spokojnie. Nie będzie I WS i kosmitów ;)

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli rzeczywiście będzie I Wojna Światowa to dożywotni szacun dla DICE, bo w dobie pogoni za podójnymi magazynkami, kolimatorami i laserami zrobić FPSa, gdzie strzela się z prymitywnych broni to duże ryzyko. Z drugiej strony nie wiem jak można ciekawie przedstawić ten setting.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

The 369th Infantry Regiment, formerly known as the 15th New York National Guard Regiment, was an infantry regiment of the United States Army National Guard that saw action in World War I and World War II. The Regiment consisted of African-Americans and African Puerto Ricans and was known for being the first African-American regiment to serve with the American Expeditionary Forces during World War I. Before the 15th New York National Guard Regiment was formed, any African American that wanted to fight in the war either had to enlist in the French or Canadian armies.] The regiment was nicknamed the Harlem Hellfighters.

The nickname "Hell Fighters" was given to them by the Germans due to their toughness and that they never lost a man through capture, lost a trench or a foot of ground to the enemy.

 

800px-369th_15th_New_York.jpg

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...