Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Oby bez żadnych głupot dla niepełnosprawnych z autolockiem i mamy mesjasza :banderas:

Kurrrwa brawo za odwagę, ależ zaorali kosmiczne cioty, dawno mi tak ta branża nie doyebała, trzeba rozpakować walizki;]

Odnośnik do komentarza

 

Główne cechy

  • Pełna, polska wersja językowa (dubbing)
  • Sieciowe bitwy z udziałem 64 graczy – Stwórz ze znajomymi drużynę i bierz udział w najbardziej widowiskowych sieciowych bitwach w historii gatunku FPS. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręt,
  • Bądź świadkiem narodzin wojny totalnej – Walcz w największych bitwach w historii ludzkości. Od silnie bronionych Alp po spalone słońcem pustynie Arabii – działania wojenne na ogromną skalę toczą się na lądzie, w powietrzu i na wodzie. Przekonaj się, jak wyglądały narodziny współczesnej wojny,
  • Intuicyjna destrukcja na niespotykaną skalę – Dzięki intuicyjnej destrukcji każda bitwa jest inna od poprzedniej. Niszcz duże i małe pojazdy, burz całe budynki. Od drewnianych chatek po ogromne kamienne forty –możesz spustoszyć całe pole bitwy,
  • Wojenne opowieści z różnych frontów – Doświadcz wojennej zawieruchy w pełnej przygód kampanii pokazującej globalny konflikt z perspektywy kilku różnych postaci, którym przyszło uczestniczyć w pierwszej nowoczesnej wojnie.
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Ooo, rozumiem w CK Armii?

 

Tak. I oczywiście był wtedy ze 3 lata młodszy niż ja teraz.

 

Wiem, że już dawno się wszyscy odseparowaliśmy w trakcie grania w gry wojenne od tego, że to się rzeczywiście działo, ale właśnie przez to 'rodzinne' powiązanie wydaje mi się to na nowo dziwne i trochę absurdalne, że będę czerpał frajdę z cyfrowej pierwszej wojny światowej.

 

 

 

No jaram się, a myślałem że już nigdy nie będę czekał na wysokobudżetowego shootera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...