Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

It’s official: The Punisher is getting his own TV series.

EW has learned that Marvel has ordered a spin-off starring vigilante character introduced in Daredevil season 2.

Jon Bernthal will reprise his role as vengeful military veteran Frank Castle, who brings his own lethal form of justice to Hell’s Kitchen.

Writer and executive producer Steve Lightfoot (Hanniba, Casualty) will serve as showrunner.

Marvel’s The Punisher marks the sixth series ordered (so far) as part of the collaboration between Netflix and Marvel Television, including the upcoming Luke Cage, Iron Fist, and the ensemble miniseries The Defenders – along with Jessica Jones and the aforementioned Daredevil. (And in case you’re wondering, as we are, whether Bernthal’s character will also be added to The Defenders lineup, that’s not yet clear – though it seems likely he’ll at least pop in for an appearance.)

Word that Netflix was working on a potential Punisher spin-off was first reported by TV Line last summer. Netflix and Marvel are expected to publicly announce the project later Friday. Here is the first teaser image for the new series:

 

RS_Punisher_Series_Coming_RAB_02a.png

http://www.ew.com/article/2016/04/29/punisher-marvel-netflix

Edytowane przez YETI
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaram się jak cholera. Punishera czytałem kiedyś bardzo dużo, w sumie od pierwszego numeru, filmy średnio mi podchodziły ale serial rozpalił na nowo nadzieję! Chcę trupiej czachy na klacie, strzelających noży, ciężarówki z giwerami i chipa za kierownicą, który odżywia się głównie pizzą w tajnej kwaterze, gdzie ma 10 monitorów i psa, który ma automatyczne poidełko no i dobrego roz(pipi)u, ujęć, gdzie na łuskach z karabinu można by się poślizgnąć. Że o narratorze, który dokonuje wpisów w dzienniku wojennym wprowadzając nas w nowy odcinek nie wspomnę nawet. Czekam mocniutko! 

Odnośnik do komentarza

Jak ten Punisher bedzie na poziomie drugiego sezonu DD to wiecej mi do szczescia nie potrzeba.

Mam tylko nadzieje ze dodadza Franka pomocnika Microchip od hackingow i tuningow broni.

Będzie Micro na pewno. W DD Frank wziął i schował za pazuchę płytkę z podpisem Micro właśnie. No i furgon z wysuwaną rampą i szczelanki na A1 być muszą, tak jak i vulcan w rękach. Może oprócz Fiska wrzucą Jigsawa, co by się chłopaki trochę poszatkowali. Ogólnie fajnie byłoby gdyby jakiś odcinek dział się w lesie/dżungli. No , ale to może w drugim sezonie, a w pierwszym tylko miejska będzie. W każdym razie czekam i ciekaw jestem czołówki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...