Skocz do zawartości

The Punisher - 2017 - Netflix


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

(Male spoilery co do pierwszego odcinka)

Serial sie zaczyna od fajnych akcji po czym szybko sie konczy jak Frank pali wdzianko Punishera i zaczyna sie melodramat. Ja skonczylem ogladac na pierwszym odcinku 10min jak Puni zaczal mlotem w sciane nawalac uzalajac sie nad samym soba. Pozniej wrocilem po tygodniu do owego odcinka i doszedlem do momentu jak Puni udal sie do grupy anonimowych weteranow wojennych przegrancow zyciowych :frog: Podobno pierwszy odcinek mocny pozniej zwalnia wiec odpadam szkoda tracic nerwow i cennego czasu. Punishera uzalajacego sie nad soba nie zniose, a szkoda bo aktor dobry, scenariusz melodrama, a w DD Puni naprawde byl mocny i bylo czuc klimat za rodzinke rozyebie kazdego bandziora.

Netflix sie zaczal na DD a skonczyl na JJ.

 

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

6 odcinkow za mna. Pierwszy byl spoko, ale pozniej im dalej tym gorzej, malo akcji, duzo pyerdolenia. Jednak ogladam i nawet specjalnie sie nie zmuszam. Podobno teraz bedzie juz tylko lepiej, druga polowa sezonu niby fajna, zobaczymy. I tak lepsze to niz najbardziej przehajpowany serial ever czyli yebane stranger things. W ogole ostatnie nowosci od netflixa takie no srednie bym powiedzial... cos jakby bardziej szli na ilosc a nie jakosc

Odnośnik do komentarza

Nie no schabek nie gadaj głupot - Godless, Mindhunter, Atypical to topowe seriale od Netflixa. Jesli chodzi o Marvela to tylko Daredevil im wyszedł, reszta słabiutkie więć nawet nie chce mi sie tego Punishera odpalać.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 godzin temu, Masorz napisał:

No nie gada, bo są tam też takie kasztany jak Gypsy, Fuller House, Iron Fist czy Disjointed.

No i co to oznacza? Że są zarówno dobre jak i słabe seriale :reggie:  Pomijając, że takie Godless, Mindhunter czy Punisher to faktycznie są nowosci na netflixie a Gyspy jest z czerwca, Fuller House z 2016 a Iron Fist z marca no rzeczywiscie nowości xD

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ale czytaj z zrozumieniem schabek mówi o nowościach więc o tym mówie taka Suburra, Mindhunter, Stranger Things 2, Godless, Punisher  to seriale nie mające nawet dwóch miesięcy ergo "nowosci' prawie pól roczny serial to w moim mniemaniu nie jest nowość. Do tego w grudniu wychodzi Dark,  oraz drugie sezony Easy czy The Crown, które jestem pewny, że będą na odpowiednim poziomie także nie zgadzam się z tezą, że nowosci od netflixa to ilość a nie jakość po prostu jest z tym róznie tak było na samym początku tak jest i teraz, nie wiem po ch,uj był twój post. 

Odnośnik do komentarza

Wziąłem się za tego Punishera i jedyne co go ratuje to brutalność i jakby taki był ten serial o ślepym bohaterze (nie pamiętam nawzwy) to bym oglądał. Gęba Bernthala jest beznadziejna i sceny ze zbliżeniem na jego twarz gdy próbuje myśleć są słabe, lepiej w akcji się sprawdza. Z tym waleniem młotem po ścianach w pracy, potem jeszcze w nocy i jedzeniem kanapeczek na przerwie to jakiś joke. Nic by z niego nie zostało i jego formy, nie mówiąc, że stawy by sobie wykończył. Ogólnie ok serial, choć jak wspomniane już było wcześniej to sceny wspominkowe są zwyczajnie nudne.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem te 13 odcinków i  kilka fajnych momentów oraz ostatnie 3 odcinki nie ratują tego serialu. Punishera tu mało, wyszedł z tego melodramat, gdyby nie kilka nazwisk, oraz widziana z 3 razy czacha na torsie bohatera, to chyba nikt by tego za Punishera nie wziął. Szkoda, bo potencjał był niezły, ale wykonanie im nie wyszło. Porównując choćby do obecnie wydawanego u nas komiksu Ennisa, ten serial to bajeczka dla dzieci. Jasne, nie chciałem  aby każdy odcinek to była rzeź od początku do końca, ale ten materiał spokojnie by się zmieścił w 10 odcinkach. Może w drugim sezonie.

A jeden typek powinien dostać nagrodę Darwina z miejsca. Innych głupot i debilzmów też tu nie brakuje, ale do tego chyba każdy już się przyzwyczaił w amerykańskiej kinematografii.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość _Be_

No ale koncówka to jeden wielki pier.dolnik xD 

 

Frank dostający wpier.dol od tego szefa CIA przez x czasu, potem kulka w nogę (nie wspominając o wcześniejszych obrażeniach) noż przez łape i kilka pomiejszych strzałow w ryj a ten 3 dni pózniej smiga trochę posiniaczony na twarzy xdddd

Odnośnik do komentarza

I've come to the conclusion that you are a shit magnet of the highest order

 

Największym problemem Punishera jest ilość odcinków. 13 to zdecydowanie za dużo (pokazał to Iron Fist, pokazali to Defendersi). Doprowadziło to do rozwodnienia akcji, a przecież na tym opiera się Punisher. W każdym odcinku są sceny-wypełniacze zalewające nas niepotrzebną gadaniną o niczym. Nawet wątek młodego wojaka był na dłuższą metę niepotrzebny. Choć konkluzja, że ani Castle, ani Russo tak naprawdę wcale się od niego nie różnią była ciekawą koncepcją. Ale tak jak napisałem. Na dobrą sprawę można było sobie to odpuścić.

Jednak pomimo tego dość ciekawie oglądało się poczynania Franka. Bernthal pokazał mściciela od innej strony. Jako zmęczonego żołnierza, który tak naprawdę całkiem nie wrócił z wojny. Nikt z nich nie wrócił. Pomijając zapchajdziury netflixowa adaptacja Punishera jest solidna. Miejscami dość brutalna (zwłaszcza ostatnie odcinki) ale też bez przesady. I dobrze. To nie miała być bez mózgowa sieczka. Dobrze oddana ludzka strona Franka jak i jego mentalne zaburzenia czyniące go czasem niemal dysfunkcyjnym, solidny przeciwnik, dość dobry trzeci plan (choć Madani poza tyłkiem nie pokazała nic wartego uwagi, jej poczynania są bezsensowne) i całkiem solidny kawał sensacji sprawiają, że z chęcią obejrzę drugi sezon tylko ograniczyć ilość odcinków do max 6. Skondensowana akcja i brak powrotów do przeszłości. Nowy sezon, nowe zagrożenie...

Odnośnik do komentarza

A mi się bardzo podobało, postawiłbym go na równi z Daredevilem. Prawdą jest, że akcji mogło by być więcej, bo od tego jest Punisher, ale przedstawienie historii w ten dość spokojny sposób, mi podpasiło. Możliwe, że w S2 się zmieni formuła i będzie więcej dynamiczności i rozlewu krwi. Tak czy inaczej czekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.