Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Marka traci ale w oczach starych fanów,tym co ją ratuje to że pozyskują więcej nowych.

Ja uważam się za starego fana, grałem we wszystkie części bardzo intensywnie w Multi (w singla znacznie rzadziej) i pomimo, że BO3 mnie rozczarował to po IW sięgnę bez chwili zastanowienia...

I przez takie podejście będą was yebac

W żadnym stopniu i razie nie czuję się wyebany. Dostaję każdorazowo z grubsza bardzo dobry produkt, który daje mi sporo radochy.
Odnośnik do komentarza

Jednak dodawanie remastera czwórki do Infinite Warfare, to desperackie łapanie się ostrza noża. Żeby w razie "gdyby nie poszło", trochę napędzić sprzedaż. Gdyby IW dodawali do Remastera jako dodatek, pewnie lepiej by zarobili ;D Ale wtedy by wyszło, że któś sie w Acti jednak pomylił. Społeczność ma dosyć CoDów opartych na futurystycznym settingu, po dwóch poprzednich odsłonach. Zresztą już przy AW podniosly się głosy niezadowolenia i Infinity Ward doskonale o tym wiedziało. Tylko, że mieli już rok developingu za sobą. Niech fakt, że trailer nowego CoD'a w ciągu dwóch dni stał się jednym z 5 najbardziej nielubianych filmów na YT w ogóle, bedzie na to dowodem. I chociaż uważąm BO3 za zayebistego CoD'a, jednego z najlepszych od lat. To w stronę IW nawet bym nie spojrzał, gdyby nie MW R. A od 2007 roku mam każdego CoDa na pólce.

Edytowane przez Stinkmeaner
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jeżeli kolejny Battlefield wróci do 2 wojny światowej to marka Call Of Duty czuję że mocno podupadnie . Jak na moje jak już uderzają tak mocno w przyszłość to niech polecą jeszcze bardziej po bandzie i zrobią przyszłość na poziomie mass effecta . Byłoby chociaż ciekawiej , różne rasy , lasery piu piu i temu podobne sprzęty . A tak wnioskując po trailerze dostajemy to samo co w AW i BO3 tyle że w troszkę innej otoczce .

Odnośnik do komentarza

 

@up - Supply & Command ;)

 

 

https://support.activision.com/articles/en_US/FAQ/Call-of-Duty-Modern-Warfare-Remastered-FAQ/?q=remastered

 

Pytania i odpowiedzi nt. remastera, jak interpretować 6 i 7 nie wiadomo.

Wątpię żeby MW było na zawsze dołączone do Infinite Warfare, po prostu chcą opchnąć tego niedorobionego szrota i o nim zapomnieć - kto wie, może pierwotnie w planach było wydanie gier osobno ale gra już teraz okazała się crapem totalnym a deadline się zbliża.

 

 

Jeśli mają w planach wydanie jej osobno np. pół roku po premierze to na pewno w pudełkach będą znajdować się te same kody na grę.

Szczegóły głównego segmentu gry nieujawnione, a Ty już piszesz o crapie?A może byłeś już na jakimś tajnym pokazie i wiesz?

 

 

Seria w moich oczach podupada coraz bardziej od czasu MW2& BO, bezustanne pchanie się w przyszłość którego powodem jest płacz dzieci o laserki.

 

Gdyby jeszcze twórcy aktualnego CoD'a mieli wizję na tą przyszłość, coś co ma sens. Zamiast tego serwują nam bezsensowny zlepek patentów z filmów. Design robotów z BO3, Exo z AW,Drony z LMG(BO3) Samoloty i pancerniki w przestrzeni kosmicznej, nędzna podróba augmentów z Deusa (BO3) wszystko jest takie przyziemione, bez ładu i składu wrzucane na siłę bo PRZYSZŁOŚĆ. Pomimo tych wszystkich zmian cały czas czuć za dużo Cod'a w Codzie ;)

Brakuje mi porządnego przemyślanego Sci-fi z porządnym singleplayer'em - bo to on mnie głównie interesuje w Call of Duty,

Jeżeli chodzi o multi to od MW2 seria idzie cały czas w złą stronę. Dlaczego? Głównie dlatego bo CoD = przymusowe małe mapy i starcia na dystans 10m oraz ciągłe zwiększanie tempa.

 

Kompletnie nic się w tej kwestii nie zmienia, oprócz dodania exo które jeszcze bardziej zwiększyły tempo rozgrywki w AW i rozbudowaniu killstreaków o moce z Destiny (BO3)

Zresztą mówiąc o killstreakach na tych 3'ech podstawowych powinno się skończyć, ofensywne killstreaki które potrafią zrujnować cały mecz przeciwnej drużynie (chopper gunner z MW2 i mordowanie ludzi na spawnie 20 razy -WOW) przyprawiają o ból głowy.

 

Może przy obecnym nastawieniu gry na małe mapy o wiele lepiej było by zachowanie 3'ech podstawowyh killstreaków i dodanie nowych defensywnych jak np. Miny Claymore czy czujniki ruchu - takie które zostawiają bazę gameplayu nienaruszoną - czyli strzelanie z giwer. :dunno:

 

Dlatego Titanfall spodobał się tak wielu ludziom, idealna ilość call of duty w postaci szybkiego gunplayu zmieszanego z nowym ficzerem jakim jest walka mechów.

 

Zresztą nie chce mi się kłoćić o nowego crapa, na 90% będzie prawie to samo co zwykle - czyli więcej, szybciej i z większą ilością customizjacji postaci/karabinów.

Po nowym Call of Duty nie można spodziewać się innowacji... Ten temat jest dla remastera najlepszego CoD'a z najlepszą kampanią i najlepszym multi (jak dotąd) ;)

 

PS: Ale schowanie go za paywallem w postaci nowej części  ?  Niezłe raczysko z tego Acti :/

ofYaNsL.jpg

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza. Dodatkowo dostaniemy pół remastera Modern Warfare - 10 map z 20stu w oryginale. Resztę sobie dokupimy w DLC. Trochę kutasówa ze strony Acti tymbardzej, że to nawet nie jest nowa gra.

Reszte map odblokujesz w supply drops

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to poczekamy, aż puszcza oddzielnie na PSN. Zresztą, po krótszym zastanowieniu nie wiem czy jest się czym tak naprawdę jarać. Gra wyglądała troche lepiej niż MW3, jest widoczny downgrade graficzny wzgledem BO3 czy samego IW. A umówmy się, że mogi by ta gierkę zrobić tak, żeby trzymała przynajmniej dzisiejsze standardy serii w tej kwestii. Niestety po samym trailerze widać, że wygląda to słabo w porównaniu z chociażby dwiema poprzednimi odsłonami. Grafa to oczywiście nie wszystko, ale dochodzi do tego jedynie 10 map w multi (gdzie wszystkie remastery z poprzedniej generacji wydane jak dotąd, zostały ze wszystkimi dodatkami) i wymyszanie kupna IW. I już nic w tej grze poza cash grabem nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Nostalgia przemawia, że cod 4 był dobry naprawę,pograjcie na PC bez modów na surowo w tą grę to może to kiedyś było spoko ale teraz.

Parki jak juggernaut, czy stopping power kompletnie bez balansu,kalachy AK u i 47 też na strzała biorą.Nie mówiąc już o takich głupotach jak last stand czy ten granat wybuchajacy po śmierci.

Dzisiejsze community coda to w czasach świetności MW albo byli dopiero w planach albo srali w pieluche,te dzieciaki w to pograja zobaczą,że są tylko 3 killstreki, brak kustomizaxji postaci,i innych gowien i wrócą do kosmicznych cyrkow.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ja bym mimo wszystko na tą odświeżoną wersję CoD4 sprzedawaną osobno nie liczył. Jeśli to się jednak stanie to nie wcześniej jak rok po wydaniu łączonej pudełkowej części CoD: Infinite Warfare + CoD4 Remaster. 

 

A właśnie...ciekawy jestem jak to bedzie technicznie wygladalo w kwestii sprzedazy, a mianowicie, czy bedzie:

1. CoD:IW +CoD4 Remaster (kod w pudełku) za powiedzmy 280 zeta

 

czy

 

2. CoD:IW bez kotleta za zwykłą cenę np 220 zeta...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.