Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

250 za zestaw czy sam remaster? Za zestaw w sumie jeszcze by 250 mogło przejść... ale najlepiej jakby był sam remaster za 150  :banderas:

W empiku legacy 289

 

A Remaster wyjdzie jakieś pół roku po premierze jako osobna gra tak jak było z CoD 1 jeszcze na poprzedniej generacji. Wiem bo sam nie mogłem się doczekać. No chyba, że uznają iż IW przynosi za mało kasy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Widziałem na Gamescomie gameplay z trybu dla jednego gracza. Ukazana była praktycznie cała misja "Shock and Awe", której wisienką na torcie jest:

 

 

Jakby ktoś jakimś cudem nie grał: wybuch bomby atomowej

 

 

Grafika zrobiona bardzo poprawnie, widać że gra jest zrobiona od zera - nie tylko pod względem grafiki, ale i audio. Gameplay szczególnie się nie zmienił, koncepcja misji też (później odpaliłem na YT by porównać). Generalnie 1:1 to co w 2007, tylko z bardziej współczesną grafiką.

 

No i te BOOM w odrestaurowanym audio....miodzik :P

Odnośnik do komentarza

Włączyłem ten filmik, obejrzałem 20 sekund i stwierdziłem, że nie mógłbym już w to grać. Mapy znane do porzygu, kompletnie nic nie czuje do tej gry mimo, że przegrałem w to setki godzin to nie mam z nią jakiś fajnych wspomnień, nie pamietam żadnej fajnej akcji, którą można by było wspomnieć, pustka.

Odnośnik do komentarza

Z tego co mówią youtuberzy to jest wersja 1:1 z ulepszona grafa. Dodali jedynie killcamy, medale i złote camo na wszystkich broniach, żeby pasowało do dzisiejszych standardów serii. Wszystko inne pozostaje takie jak było. Łącznie z bugami, gdzie np. red dot na AK sprawiał, że broń była gorsza niż bez niego. Dobre to i złe, bo mogli te mniejsze usterki wyeliminować. M16 to nadal laser, sciągający na dystansie snajperki. Wiec i balans pozostaje ten sam.

Odnośnik do komentarza

Killcamy i zlote bronie byly w MW1.

 

Kusi mnie kurcze, fajnie by bylo po tylu latach kupic jakiegos coda na premiere i zagrac na multi bez tych wszystkich udziwnien dla lamusow.

Były, ale nie można było sobie złotego camo założyć na dowolną broń. Tylko jedna na każdą klasę miała do niego dostęp. Teraz można na wszystkie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...