Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare Remaster


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli gracze ps4 wygrali.

Czyli jednak MWR  to kod do zassania? Ja opisalem rzecz jasna sytuacje na XBone`a. Czy wygrali? I tak i nie. Jesli jest tak w istocie to wygraja tylko ci z graczy na PS4, których kotlet nie interesuje i zechcą dzieki sprzedazy kodu obnizyc sobie znaczaco koszt nabycia IW. Przez to jednak w rezultacie samego IW po skonczeniu/ograniu beda mogli sprzedac za przyslowiowa czapke gruszek, natomiast na xboxie wartość wtórna Legacy Edition bedzie znaczaco wyzsza. Ja gdybym mial PS4 to pewnie kod na MWR bym sprzedal i sadzac po tym jaka jakość sobą prezentuje byłbym srogo żałował. W sumie bardzo się cieszę, ze na X0 obie gry są na płycie...

Odnośnik do komentarza

 

Czyli gracze ps4 wygrali.

Czyli jednak MWR to kod do zassania? Ja opisalem rzecz jasna sytuacje na XBone`a. Czy wygrali? I tak i nie. Jesli jest tak w istocie to wygraja tylko ci z graczy na PS4, których kotlet nie interesuje i zechcą dzieki sprzedazy kodu obnizyc sobie znaczaco koszt nabycia IW. Przez to jednak w rezultacie samego IW po skonczeniu/ograniu beda mogli sprzedac za przyslowiowa czapke gruszek, natomiast na xboxie wartość wtórna Legacy Edition bedzie znaczaco wyzsza. Ja gdybym mial PS4 to pewnie kod na MWR bym sprzedal i sadzac po tym jaka jakość sobą prezentuje byłbym srogo żałował. W sumie bardzo się cieszę, ze na X0 obie gry są na płycie...

No to bardzo dziwne bo ja też gram xboxie w tą grę i kodu na remaster nie było.

Odnośnik do komentarza

z mortal kombat xl bylo podobnie, jakies chyba dwie wersje krazyly

 

mam mk xl bez karteczek - wszystkie postacie z dlc prawilnie na plycie z gra, bylem pare dni temu w sklepie z uzywanymi grami i koles sie pyta o uzywana wersje sprzedawcy, a ten mu gada, ze ma ale kody na postacie z dlc wykorzystane, ja na pewniaka gadam "ale przeciez nie ma kodow, mam xl i wszystko na plycie" a ten mi otwiera pudelko jakie mial na polce z xl i tam serio dwie karteczki z kodami na postacie z obu kombat packow

Odnośnik do komentarza

By uruchomić remaster trzeba wklepać kod znajdujący się w pudełku z IW i włożyć płytę z grą do konsoli ,w przeciwnym wypadku nie zagramy w remaster.

Czyli wlasciciele PS4 zostali przez Acti jednak wydymani. Po wklepaniu kodu na MWR z wersji Legacy na konsole Sony zagra w to tylko pierwszy wlasciciel. W momencie uplynnienia na rynek wtrorny nowy nabywca w remastera juz nie pogra.

 

Jesli nie mam racji to niech mnie ktos poprawi...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

By uruchomić remaster trzeba wklepać kod znajdujący się w pudełku z IW i włożyć płytę z grą do konsoli ,w przeciwnym wypadku nie zagramy w remaster.

Czyli wlasciciele PS4 zostali przez Acti jednak wydymani. Po wklepaniu kodu na MWR z wersji Legacy na konsole Sony zagra w to tylko pierwszy wlasciciel. W momencie uplynnienia na rynek wtrorny nowy nabywca w remastera juz nie pogra.

 

Jesli nie mam racji to niech mnie ktos poprawi...

Może to jest cena za tą jedna misję zrobioną pod PSVR :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...