Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Z origina pobrałem w 8 minut :) Na monitorze 144hz w 2K na ustawieniach Ultra grafika wypala oczy  :shok:

Mało pograłem, aby o gameplayu pisać, ale pierwsze co można od razu zauważyć to dużo wolniejsze tempo rozgrywki, w porównaniu z poprzednią edycją.Dla mnie na duży plus.

 

Po lidze mistrzów, będę testować dalej :P

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza

Wpierw 100 minut...myslałem pogram po lidze mistrzów :)

teraz 8 godzin....ma ktoś jakiś sposób? Nie wiem...odkręcić wode w łazience i włączyć gaz na lewym dolnym palniku żeby było szybciej?

 

edit: 14 godzin

To samo u mnie. Probowalem pare razy pauzowac i wznawiac, na chwile pomoglo ale teraz znow pokazuje 6-7h... Nawet po meczu nie zagram :<

Odnośnik do komentarza

Włączyłem tego Muszyna huntera, zobaczyć, cy nasze wpływy na boisku mają jakieś znaczenie,za(pipi)alem sobie samoboja, dostałem ocenę końcową 4.8 a reporterka mówi,że mecz był dobry z.mojej strony:D

Czuje,że będzie identyczna (pipi)nia jak z trybem kariery piłkarzem,że nie zgadzamy się na rezerwy albo wypożyczenie i gramy w pierwszym składzie,.

Dziadostwo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dwa mecze i jak narazie jestem zachwycony. Choć co roku demo jest lepsze od pełnej wersji. Jest wolniej, widać dużo nowych smaczków i zagrań, przemodelowane stałe fragmenty gry. Naprawdę panowie - jest BARDZO DOBRZE

Nie rób smaków

 

Pokaz ile wart jest to PSN, ściągałem update do warframe i leciało jak ta lala, ludzie rzucili się na demo fify i ściąga mi w kilobajtach na sekundę :). Osrać taką sieć, na serio następna konsola to będzie chyba Xbox mam dość tej (pipi)onej usługi 

Też mam taki zamiar ale przy tej konsoli trzyma mnie ekipa cyganów z którą gram, ale z drugiej strony może ktoś pójdzie jeszcze moim śladem ;)

Odnośnik do komentarza

Tez sie nad tym zastanawiam. Gdyby nie BF1 niebawem i ekipa to chyba ps4 by poszlo do zyda.

 

Proponuje teraz wstrzymac pobieranie i po paru sekundach wznowic, pd razu z 6h zmienilo mi na 50min i leci 2-3mb/sek. (100mb :/ )

wow masz racje!

Będę tak wstrzymywał i wznawiał co 5 minut to może dziś coś pyknę :D

Dzięki za cynk!

 

edit: z 99+ godzin zmieniło mi się na 30 minut

Koleś88 piję Twoje zdrowie! :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...