Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy:

-Poprawiona grafika i wreszcie wygląda jak nextgen

-Tryb "Alex Hunter" może być ciekawy

-Strzały dystansu, wreszcie czuć, że to nie jest piłka lekarska

-Można grać tiki takę

-Dobre proporcje boiska w stosunku do piłkarzy (nie wyglądają jak mrówki)

 

Minusy:

-Ciągle wrażenie schematycznych akcji

-Rzuty rożne

-Gra nastawiona na sam atak

-Brak apetytu na następne mecze (subiektywna opinia)

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze. Dobrze w huy nawet.

 

 

Kobik ty jesteś daltonistą czy nie zrobiło ci różnicy, że obie drużyny miały białe koszulki?

Tak, miałem okazję całkiem nieźle. Jedyny minus jest taki, że jak będziesz grał z kumplem przed jednym ekranem to widzi gdzie strzelasz :-)

 

Można wyłączyć strzałkę przecież.

Odnośnik do komentarza

 

Jest dobrze. Dobrze w huy nawet.

 

https://youtu.be/YunOQd5d6HY

Kobik ty jesteś daltonistą czy nie zrobiło ci różnicy, że obie drużyny miały białe koszulki?

Tak, miałem okazję całkiem nieźle. Jedyny minus jest taki, że jak będziesz grał z kumplem przed jednym ekranem to widzi gdzie strzelasz :-)

Można wyłączyć strzałkę przecież.

Co? Przeciez jedni majs cale biale a drudzy czarno biale z przewaga na czarne. Masz problem ze wzrokiem.

Odnośnik do komentarza

Ja ściągam i zaraz też zasiadam do testowania. W ubiegłym roku nie kupiłem ani Fify ani PESa i mam już taki głód piłki, że jak widzę w sklepie arbuza na półce, to mam ochotę wziąć rozbieg na trzy kroki i uderzyć z rotacją, idealnie w okienko !  :blink: Decyzja o wyborze, którą piłeczkę kupić, będzie chyba w tym roku wyjątkowo ciężka.

Odnośnik do komentarza

Przyłączę się do pozytywnych opinii. Jak dla mnie jest bardzo dobrze. Da się dostrzec mniejsze i większe różnice względem FIFY 16, przy której spędziłem setki godzin.

 

Cieszy lepsza grafika i nieco poprawiona prezentacja. Gra ciałem, nieco zmieniona fizyka gry i nowe animacje też na plus. Trochę się na początku zdziwiłem, bo w 16-tce mogłem szybko rozgrywać akcje i od razu przenosić się pod pole karne, a tutaj znacznie lepszym wyjściem jest stopniowe ich budowanie i podkręcanie tempa. Kilka soczystych goli już wpadło, w tym jeden z wolnego.

 

Karne i ogólnie stałe fragmenty gry mi się podobają. Fajnie to rozwiązali i myślę, że dość szybko się do tego przyzwyczaję. Cieszy też to, że w końcu sędziowie nie gwiżdżą jak popadnie, głównie pod polem karnym (w 16-tce była tragedia pod tym względem).

 

To tyle po około 2 godzinach. Pewnie znajdą się jakieś wady, ale póki co bawię się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w demo i kolejny raz nie czuje przyjemności z obcowania z FIFA. Jest co prawda lepiej niż rok temu, piłkarze już nie ruszają się jak kukły, ale nie ma w tym żadnego flowu. Nadal mam też wrażenie, że gra się na bardzo wąskim boisku. Oczywiście menusy są piękne, licencje, masa fajnych pierdółek jakie dzieją się na boisku, ale nie mają żadnego wpływu na to jak się w to gra, za to oczywiście przy pierwszym kontakcie "robią".

Odnośnik do komentarza

a mi sie demko bardzo podoba, szczegolnie tempo i czucie wagi zawodnikow nad czym imo zawsze kulala fifa(jakbym sterowal kuklami), co mnie troche przeraza to gra w obronie, o ile w ataku te zmiany tempa, gra cialem  pod klawiczem(mega to wyglada) dawaja fajna swobode i mozliwosci to boje sie bardzo, ze obroncy beda pokrzywdzeni przez to i po prostu za chwile w online zrobia sie wyniki hokejowe bo trudno bedzie skutecznie bronic w tej oslonie

 

otoczka tip top ale to od zawsze najmocniejsza strona fify

Odnośnik do komentarza

Obrony trzeba sie nauczyc po prostu Ficus - to nie PES, tutaj kryjesz od pilki, czesto nawet nie atakujac, wzywasza 2 zawodnika zeby biegal przy napastniku, a Ty odcinasz srodek od podania - zaleznosci jest sporo i jest to bardzo trudne dla poczatkujacych. Obrona taktyczna to dla mnie jedna z fajniejszych zmian w FIFIE - ale przez fakt, ze czesto musisz kontrolowac 2 zawodnikow, tempo, timing ataku, przewidywac zagrania i odcinac zawodnikow od samej mozliwosci podania pilki sprawia, ze ludzie odbijaja sie jak od sciany. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ograłem demo i jak na Fife jest bardzo dobrze, jednak do PESów sporo brakuje jeśli mówimy o przyjemności z gry. Nadal to bieganina kukieł nastawiona na atak, no ale przynajmniej teraz aż tak w oczy się to nie rzuca. Na plus na bank grafika i tempo gry oraz co dla mnie największym plusem jest tego dema to strzały z dystansu...ach co ja bym dał aby w jakimś Pesie tak bramki siadały, ostatnio to chyba w ISS Pro Evo 1 i 2  :/

 

 

Po demie giera zanosi się na coś w okolicach 7/10, zresztą jak każda FIFA  :ermm:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz jaki rozegrałem, 0:0 i jakoś tak... hmmm, meh. Ale od drugiego meczu zaczęła się gra. Teraz mogę powiedzieć, że jest naprawdę świetnie. Pogram więcej to będę mógł więcej powiedzieć, ale w tym roku po ograniu obu dem na przód wybiła się FIFA.

Vojtas widzimy sie online ;) te same odczucia i zostane przy Fifce.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy mecz jaki rozegrałem, 0:0 i jakoś tak... hmmm, meh. Ale od drugiego meczu zaczęła się gra. Teraz mogę powiedzieć, że jest naprawdę świetnie. Pogram więcej to będę mógł więcej powiedzieć, ale w tym roku po ograniu obu dem na przód wybiła się FIFA.

Vojtas widzimy sie online ;) te same odczucia i zostane przy Fifce.
Kobik dodaj mnie na psn, możemy pocisnac parę meczykow.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...