Skocz do zawartości

Injustice 2


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mam oczy. Poza tym grałem w poprzednią część jak i inne gry tego studia i po nabytym doświadczeniu wnioskuję, że gra jest drewniana.

 

edit: nie Znaczy to, że kiedyś sobie jej nie kupię. Ale tak jak zostało napisane to już wcześniej lepiej poczekać na wersję GOTY, która ukaże się na 99% z wszystkimi DLC i połowę niższą ceną.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chyba najladniejsza bijatyka w jaka gralem i na pewno jedna z bardziej miodnych! Nie moge sie wrecz nadziwic, jak ta gra wyglada - skalowane 4K, HDR, ktory wypala oczy, do tego mega widowiskowe walki, cala masa zawodnikow, swietny tryb fabularny i sieciowy - jak dla mnie REWELACJA!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem na PC, gierka jest świetna, grafika, ilość trybów, miodzio, chyba ze 22 herosów na starcie. Wiadomo są lepsze bijatyki, z lepszymi systemami, ale jeśli oceniać grę w kontekście grywalności, całej zawartości, to muszę powiedzieć, że dla mnie Injustice 2, to top;) Jeżeli kogoś nie interesuje fajne story, tryby, wyzwania, tylko sam training mode i online, to pewnie znajdzie coś lepszego. Ale jak dla mnie, Capcom ucz się.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Kupiłem na PC, gierka jest świetna, grafika, ilość trybów, miodzio, chyba ze 22 herosów na starcie. Wiadomo są lepsze bijatyki, z lepszymi systemami, ale jeśli oceniać grę w kontekście grywalności, całej zawartości, to muszę powiedzieć, że dla mnie Injustice 2, to top;) Jeżeli kogoś nie interesuje fajne story, tryby, wyzwania, tylko sam training mode i online, to pewnie znajdzie coś lepszego. Ale jak dla mnie, Capcom ucz się.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka


Posiadam na prosiaku zarówno Injustice 2, Mortal Kombat XL, Tekken 7 oraz Street Fighter V. (SFV dostanie w grudniu bądź styczniu tryb arcade)
Jak dla mnie każda z tych bijatyk jest świetna ale najprzyjemniej gra mi się właśnie w Injustice 2 do którego posiadam wersje premium i muszę przyznać, że ta gra nie nudzi mi się w ogóle.
Tekken 7 ogrywam raz na jakiś czas, Mortal leży na dysku praktycznie nie używany a Street Fighter V, no cóż czekam na tryb arcade

Każdy kto uwielbia uniwersum o super bohaterach powinien spróbować Injustice 2


Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Pierwszy raz odpaliłem ten tytuł wiele miesięcy temu, ale jakoś szybko się odbiłem... W zeszłym tygodniu włączyłem ponownie mając ochotę na coś lżejszego i kurde szok jaka ta gra jest świetna. Tryb fabularny mnie zaskoczył totalnie, bo myślałem, że to będzie tylko jakaś zapchajdziura albo proste misje w ramach "tutoriala". Okazuje sie jednak, że tryb jest mega fajnie przedstawiony dzięki świetnym cutscenkom, wyborom itd. Nie wiem czy długo będzie mi się chciało sprawdzać multiverse itd, ale warto sprawdzić tą gre choćby dla trybu fabularnego. A dla fanów DC to już w ogóle zajawa max.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hej! Od niedawna posiadam ps4 pro, kupiłem injustic 2, odblokowałem dodatkowe stroje, i wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt że w grze w dwie osoby tylko ja mogę korzystać z tych odblokowanych rzeczy... 

Wiem że drugi pad łączy się z innym kontem (np.gosc) ale dlaczego w grze w dwie osoby tylko ja mogę korzystać z tych odblokowanych rzeczy... Czy tak jest w każdej grze?

Czy idzie coś zrobić żeby w grze w dwie osoby, drugi gracz mógł korzystać z tego co ja odblokowałem? Bo bez tego to cała gra na dwa pady robi się nudna...

Dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...